حداقل 2 درگذشت جداگانه بهمن در ایتالیا

حداقل دو کشته بر جدا بهمن در شمال ایتالیا در اولین آخر هفته ایتالیایی ها شده اند مجاز به سرمایه گذاری تا کنون در صحرا بعد از دو ماه coronavirus مستند.

ایتالیا به فوریت به دنبال خروج امن از مجازات مستند

این ترنتو آلپ خدمات امداد و نجات گفت: بدن یک مرد پیدا شد عصر روز دوشنبه در Folgaria فلات پس از بهمن جدا او را از سگ خود را. حیوان خانگی داشت آسیبی نرساند.

در پیست اسکی از Cortina بدن یک اسکی باز داشت پس از جدا بهمن. برادر او نجات از خبرگزاری ANSA گفت.

ایتالیایی مقامات بسته بالابر اسکی در اوایل ایتالیا را مستند و آنها بسته باقی می ماند اما اسکی بازان هنوز هم می توانید سرمایه گذاری در ungroomed, بینام و زمین است.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>