حداقل 20 نفر کشته شده اند و بیش از ده مجروح در رم طی یک سرویس کلیسا در یک استادیوم در شمال تانزانیا یک مقام دولتی گفت: در روز یکشنبه.

صدها نفر از مردم بسته بندی شده یک ورزشگاه در روز سه شنبه شب در شهر Moshi در نزدیکی دامنه کوه کلیمانجارو و خرد هر یک از دیگر به عنوان آنها با عجله به مسح با “خوشا به نفت”است.

“بیست نفر کشته و 16 نفر دیگر مجروح شدند در حادثه” Moshi منطقه کمیسر Kippi Warioba به رویترز گفت با تلفن. پنج تن از کشته شدگان کودک بودند, او گفت:.

“رم رخ داد که نمازگزاران شد عجله به مسح با برکت نفت” Warioba گفت.

کشیش صاحب مهمانخانه و رستوران Mwamposa نقاشی شده است جمعیت عظیمی را با وعده رفاه و درمان بیماری ها به نمازگزاران که راه رفتن در آنچه او را توصیف به عنوان “برکت نفت” در طول خدمات کلیسا.

مقامات از ترس مرگ و میر می تواند افزایش یابد با توجه به این حجم از جمعیت و در شرایط تاریکی زمانی که رم رخ داده است.

“این حادثه صورت گرفت و بسیاری از مردم وجود دارد به طوری که این امکان وجود دارد که بیشتر تلفات می تواند پدیدار شود. ما هنوز در حال ارزیابی وضعیت” آقای Warioba گفت.

تانزانیا دیده است یک افزایش در تعداد “رفاه انجیل” شبان در سال های اخیر که به قول کردن مردم از فقر و انجام آنچه به آنها تماس بگیرید درمان های معجزه آسا.

هزاران نفر از مردم در کشور از 55 میلیون گله به کلیساهای پنطیکاستی که منبع اصلی درآمد است “عشر” به 10 درصد یا بیشتر از درآمد است که نمازگزاران خواسته برای کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی