طرفداران تشکیل یک بخش ضروری از یک بازی فوتبال به بازیکنان انرژی طراحی از شور و شوق ایجاد شده در می ایستد. متاسفانه با توجه به COVID-19 نهایی از نسخه ششم از قهرمان-Indian Super League بین ATK و woodland در ورزشگاه جواهر لعل نهرو در اینجا خواهد بود پشت درهای بسته برگزار شد. هر دو طرف در حال رفتن به یک رکورد سوم عنوان شده است.

 

این تیم گرفته اند از راه های مختلف به قله clash اضافه کردن شدت به مسابقه.

بیشتر سازگار

ATK شده است منسجم تر از رقیب خود هرگز به ترک بارسلونا را در لیگ مرحله. پس از گذراندن دو فراموش شدنی فصل کلکته لباس بهره مند از تصمیم گیری خود را از یادآوری آنتونیو لوپز Habas اسپانیایی مربی که هدایت آن جایزه پیروزی در افتتاحیه فصل است.

تحت Habas بلند خود را به دست آورد برنده ریتم تشکر به روی کریشنا و دیوید ویلیامز که ثابت ویرانگر در خط مقدم. فیجی-استرالیا ترکیب اختصاص 22 اهداف با کریشنا کمک 15.

 

نهایی خواهد شد یک آزمایش از حمله دلاوری از دو تیم. Chennaiyin آن را مدیون به مربیگری فراست از Owen Coyle برای رسیدن به این مراتب است. The Irishman با الهام از یکی از قابل توجه ترین turnarounds در تاریخ این مسابقات به عنوان Chennaiyin دراز کشیده بود در یکی مانده به آخر نقطه در یک مرحله.

کشنده دسته کوچک موسیقی جاز

کلید احیای بود strikeforce از لیتوانیایی Nerijus Valskis (14 گل) و برزیل رافائل Crivellaro (7) که به عنوان یکی از موفق ترین ترکیب. ATK و Chennaiyin ملاقات 14 بار سابق برنده شش بازی و دومی چهار. دیگر چهار بازی باید با تساوی به پایان رسید. در زمان فصل ATK ضرب و شتم Chennaiyin اما دور از دست 3-1 در خانه.

دو طرف باید دو بازی فینال و برنده در هر دو موارد است. آن باقی مانده است دیده می شود که ظهور به عنوان موفق ترین تیم در تاریخ این ISL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی