اتلتیکو مادرید برگزار شد 2-2 در والنسیا در لالیگا هیجان انگیز

اتلتیکو مادرید فصل ناامید کننده ادامه داد: به عنوان آنها به اشتراک گذاشته غنایم با والنسیا در هیجان 2-2 قرعه کشی لالیگا در Mestalla در فوریه 14.

مارکوس للرنت قرار داده اتلتیکو پیش رو پس از 15 دقیقه زمانی که او با چاقو به خانه از محدوده نزدیک با Gabriel Paulista equalising پنج دقیقه قبل از استراحت.

اتلتیکو رفت و برگشت در مقابل سه دقیقه بعد هنگامی که توماس Partey شکست خانه پایین درایو از راه دور اما والنسیا جفری Kondogbia همراه توپ رو دروازه بان Jan Oblak در دقیقه 59 به سطح نمرات دوباره.

کوین تیم رقم بخورد باید قرار داده والنسیا جلو اما به شدت انتقاد کرد یک فرصت طلایی در طول نوار پس از برق فران تورس را درخشان اجرا و متقابل است.

ششم-قرار داده والنسیا به پایان رسید و به مراتب قوی تر و با قرعه کشی و قرار دادن آنها در 38 امتیاز. اتلتیکو در چهارم باید 40 اما 12 شناور از رهبران رئال مادرید پس از بازی یک بازی بیشتر.

میزبان کوبید شد 3-0 ختافه در هفته گذشته اما در پشت صحنه به شدت با انرژی صفحه نمایش در برابر Diego Simeone طرف برای راضی کردن طرفداران خود خواستار.

“من نمی دانم اگر این رسم عادلانه است ما یک بازی بزرگ برابر یک حریف سخت است اما ما تا به حال شانس به نفع خود گفت:” والنسیا مربی آلبرت Celades.

“ما تا به حال در نیمه دوم ساخته شده و شانس را به نفع خود اما این یک رسم است. هر کس می خواهد به جلو حرکت کند و هر کس می خواهد به نفع خود ما را در اجرای خوب در خانه است.”

اتلتیکو که میزبان لیورپول در لیگ قهرمانان گذشته 16 روز سه شنبه قادر به مهاجم مونتویا در نیمه دوم برای باز گشت از آسیب عضلانی.

اسپانیایی تقریبا ربوده هدف برای بازدید کنندگان اما Jaume Domenech خوبی ساخته شده را ذخیره کنید به نگه داشتن خود را هدر.

“ما درک می کنیم در دنیای فوتبال هنگامی که شما در یک بد اجرا و شک و تردید به نظر می رسد سوال به نظر می رسد زمانی که شما برنده سه یا چهار در یک ردیف آن از بین می رود” گفت: للرنت.

آلگری که اصرار دارد این است که یک انتقال فصل برای تیم خود خوشحال بود با قرعه کشی.

“والنسیا بسیار قوی در خانه نیست و تمام فصل را از دست داد و امشب برگشتم دو بار. من با ترک بسیار خوب احساسات ما ساخته شده یک تلاش بزرگ گفت:” مربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>