حمله فکر تیم ها در بالا و شدت برخورد

بسیار بهبود یافته woodland (CFC) را در حال سازگار و مسلط FC گوا در اولین مرحله نیمه نهایی هندی سوپر لیگ اینجا را در روز شنبه.

این مسابقه بین دو بسیار حمله فکر تیم — جدول دائم الخمر FC گوا 46 به ثمر رساند در حالی که CFC تبدیل 32 در 18 مسابقات لیگ برتر است — به احتمال زیاد به ارائه سرگرم کننده کرایه. اما دفاع خواهد بود با توجه به کوتاه ایین توبه و بخشش در بالا-شدت برخورد?

مهاجم Nerijus Valskis به ثمر رساند 13 گل شده است و این ستاره میزبان در حالی که همتای خود فران Corominas ارزشمند بوده است با 14 گل و چهار پاس گل برای اف گوا.

53 ساله اسکاتلندی در قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی گفت که مدافعان خواهد نقش کلیدی داشته باشد.

“من فکر می کنم هر دو دفاع باید یک بخش را به بازی. هر دو مجموعه از حملات خوب — مهاجمان و هافبک ها. ما بسیار تغییر از من به در آمد [به عنوان] چگونه بازی کنیم و شکل است. هر دو عمل با دو خارجی مرکز پشت هر دو با دو خوب و پر پشت.

“مدافعان را مجبور به ایستادن و شمارش فوق العاده در برابر حمله به بازیکنان گفت:” Coyle.

اذعان 23 گل در لیگ نیست و دلیلی برای نگرانی مقابله FC گوا مربی موقت کلیفورد میراندا اما اذعان کرد که backline را به اثبات می شود بسیار مهم است. “من فکر می کنم ما انجام می دهند بسیار خوب است. ما به خوبی انجام می دهند دفاعی. هر کس می داند که سبک ما, ما می خطرات در بازی ما تمرین فوتبال حمله و گاهی اوقات شما را تا پایان اذعان. فردا [روز شنبه] ما را مجبور به پرداخت توجه به این,” او گفت:.

بدون تحمل

در این فصل FC گوا برنده هر دو خانه و دور مسابقات در برابر CFC اما Coyle حاضر به باور آن تاثیر خواهد گذاشت و در نیمه نهایی.

“تحمل دو بازی لیگ را بدون اهمیت در پلی آف. برای شروع من از دست داده اند و تنها یک بار به گوا [اشاره به 3-4 شکست در خانه]” او گفت:.

با توجه به Coyle آندره Schembri ممکن است در دسترس خواهد بود در حالی که Dragos [Firtulescu} تردید است. میراندا نشان داد که CFC شد یک تیم است که هر کس دوست داشت برای جلوگیری از. “Chennaiyin آغاز شده واقعا بد است اما از آنجایی که آنها تغییر مدیر آنها بهبود زیادی است. CFC سخت ترین تیم در نظر من است. یکی از تیم ما را می خواستم برای جلوگیری از,” او گفت:.

خواهد برخورد شاهد یک هدف-عرضه بیش از تقاضا خواهد شد و یا آن را تبدیل به یک ضد اوج?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید