Harish Kalyan را تکمیل کرده است نزدیک به 10 سال در صنعت شناخته شده است اما به عنوان مردی که نقش جذاب عاشقانه-در-قلب — شخصیت های آن است که آیا Pyaar Prema Kaadhal یا Ispade Rajavum Idhaya Raniyum (ISIR). آخرین Dharala Prabhuبیش از حد به نظر می رسد به تحمل شهادت به آن است.

بازیگر احساس می کند که Coronovirus شیوع نمی خواهد تاثیر قابل توجهی بر فیلم, Tamil Nadu. “من به تماشای Kannum Kannum Kolaiyadithaal در یک هفته با 60 درصد مخاطبان است dealI فکر می کنم ما در یک منطقه امن” می گوید: Harish Kalyan گرفتن یک سفر به مستراح با این وجود پس از استقبال من با یک دست دادن. گزیده ای از مصاحبه:

‘Dharala Prabhu’ (بازسازی از ‘Vicky Donor’) است که اولین تلاش خود را در انجام یک بازسازی. چگونه این پیشنهاد آمده است در مورد ؟

کریشنا Marimuthu [مدیر] و من در مورد فیلم دیگر. او در حال توسعه که اسکریپت و نیاز به زمان بیشتری است. این پیشنهاد را به بازسازی Vicky Donor آمد از تولید جانبی. او از من پرسید اگر من علاقه مند خواهد بود اما من شک و تردید. او بازنویسی فیلمنامه برای من که دوست داشتم. ما باید با حفظ ماهیت Vicky Donor و آن را به خود ما است. Dharala Prabhu خواهد بود یک فیلم جدید. که چقدر من می گویند.

دو روش وجود دارد برای بازسازی; دیده بان اصلی و بداهه نوازی عملکرد خود را و یا اجتناب از آن در دسترس نباشد. که دسته شما مناسب است ؟

من دیده ام Vicky Donor و من آن را دوست داشت. واکنش فوری من این بود: آیا چیزی وجود دارد که به نام sperm donation? من متوجه اهمیت بودن بارور زن و شوهر در جامعه ما است. ما تغییر کرده من خصلت در Dharala Prabhu. ما نمی خواهید به دست در هسته احساسات که Vicky Donor سعی در انتقال است. اما ما تا به حال به تن کردن محتوای بزرگسالان.

به این دلیل است که مخاطبان ما ممکن است آن را در نظر قرار دادن?

ما احساس نمی آن را کاملا ضروری است. البته شما نمی توانید یک فیلم مانند Dharala Prabhu بدون صحبت کردن در مورد اسپرم. اما ما منتقل و آن را suggestively. برای مثال ما به تصویر کشیدن شخصیت تحول در ترانه نشان می دهد که او شروع به انجام آن است. به علاوه ما می خواستیم خانواده به تماشای فیلم ما.

بازیگر Prasanna یک بار گفت که سینمای تامیل فاقد فضایی که Ayushmann, در بالیوود. آیا شما فکر می کنم شما باید یک فضای اینجا ؟

من فکر می کنم که به آرامی در حال تغییر و در حال حاضر بازار باز است. شما نیاز به شکستن را از طریق درهم و برهمی. چه کسی می داند…Dharala Prabhu می تواند یک نقطه شروع برای من. مخاطبان را تشویق این فیلم, اگر هنرمندان هستند که مایل به گرفتن خطر است.

به همین دلیل است که سینمای تامیل وابسته به صنایع دیگر برای بالا مفهوم است ؟ چرا که نه ‘Vicky Donor’ در تامیل در وهله اول ؟

که درست است. من به تازگی Sillu Karupatti. آن برخورد با سالمندان عاشقانه ترین و شیرین ترین راه است. وجود دارد یکی دیگر از داستان در مورد یک مرد مبتلا به سرطان بیضه. اگر نبود یک ستاره نکردم امر هنوز هم به علت است, راست? اما حق با شماست. ستاره باید گام در این فیلم, برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر. آنها همچنین ممکن است الهام بخش کسی مثل من برای دوباره اختراع من انتخاب فیلم.

نگاهی به یک فیلم مانند پای آمریکایی, به عنوان مثال. این یک فیلم, اما فیلم کمدی. هندی, سینما, سال زمان برای ایجاد چیزی شبیه به پای آمریکا. آن را بعدا آمد در تامیل. وجود یک الگوی مشخص. من فکر می کنم صحنه در حال تغییر در حال حاضر. آن را مدتی اما قطعا اتفاق می افتد. مثال دیگر این است که Kannum Kannum Kollaiyadithaal. من شده فکر کردن در مورد آن را برای دو روز. این یک عاشقانه-هیجان انگیز, اما هیچ خشونت و خونریزی و یا استفاده از ناسزاهای. و در عین حال این فیلم تبدیل به یک ضربه عظیم.

آیا شما فکر می کنم سینمای تامیل فاقد Dulquer Salmaan در آن فضا ؟

بله. شما می توانید انتخاب کردن برای ستاره های بزرگتر در این فضا را فضای بازار و fanbase. اما بازیگران زیر ستارههای باید کشف چنین تم. صحبت از ستاره من تحسین Suriya آقا برای که. او یک Soorarai Pottru در یک دست و یک پککا تجاری تفرج ، اگر شما را Bollywood, Ayushmann به نظر می رسد به درستی به مهر برای این فیلم.

چه کار می کرد برای ‘Vicky Donor شد آن refreshingly ساده تن و راه طنز به کار گرفته شد و با حساسیت…

که در آن Vivekh آقا در مراحل. من ممکن است عنوانی قهرمان اما Vivekh آقا است روایت قهرمان. او punchlines خنده دار هستند و هرگز زیر کمربند. برای مثال وجود یک صحنه که در آن او utters کلمه اسپرم و من غرغر او گفت: آن را با صدای بلند. او بلافاصله می گویند: “چه چیزی اشتباه است در آن pa? که در آن زندگی انسان ندارد؟” Vivekh آقا تغییر کرده است بعد از فیلم.

Annu کاپور (نقش Vivekh در تامیل) برنده جایزه ملی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ‘Vicky Donor’. شد Vivekh اولین انتخاب ؟

آنها نهایی Vivekh از آنجا که هیچ کس می تواند بازی کرده اند که نقش. Funnily آن Vivekh آقا منطقه — یک شخصیت کمدی با دوز لیبرال پیام. این که چگونه او کمدی شده است. طول ساقه او گفت: چیزی شخصی در مورد رشد من. او گفت: “شما به خوبی انجام می دهند. من دیده ام Pyaar Prema Kaadhal و سراسیمه از ISIR. شما در حال قالب گیری خوب است.’

سینمای تامیل قهرمانان به طور سنتی شناخته شده برای خم مردانگی خود را. آیا شما هر گونه افکار دوم هنگامی که شما را تا ‘نرم’ شخصیت ها ؟

من در یک مرحله که در آن مخاطبان را قبول نمی کند من در یک توده فیلم خرمن کوبی از 20 مردان است. اگر من مجبور به بازگشت به 2000s, Vijay آقا انجام یک میزبان از رمانتیک, فیلم, نمایش فام های مختلف. اما پس از آن او یک ستاره بزرگ. در این نقطه در زندگی حرفه ای من من لوکس برای آزمایش.

در مصاحبه ای گفت: شما چگونه Simbu نمی توانیم در عمل به یک فیلم مانند “Vinnaithaandi Varuvaaya’ در زمان امروز. چرا ستاره ها نشان می دهد تمایل به ستاره در شهری, عاشقانه, داستان ؟

من خودم خواسته اند Simbu آقا در مورد امکان VTV 2. وجود دارد می آید یک فاز در هر حرفه ای که در آن آنها اشباع شده است. تبدیل شده است که ما الگوی من حدس می زنم. من انجام داده ام و تنها چند فیلم اما من خودم فکر تغییر رویکرد من به فیلم. اگر Harish Kalyan فکر می کند که راه پس از آن فکر می کنم در مورد ستاره.

چه بعدی ؟

  • Harish Kalyan ستاره خواهد شد در تامیل بازسازی تلوگو فیلم های پرفروش Pelli Choopulu. “تنبل laidback شخصیت همیشه طنین انداز با مخاطبان است. من بانکی در این است.” او در حال پیوستن به دست با مدیر Sasi برای یکی دیگر از داستان عشق.

اما شما نمی توانید به طور کامل غفلت نوع ، وجود دارد می تواند یک…

کاملا. Vijay Sethupathi عمل در 96. حتی امروز مخاطبان را به تماشای یک Vijay آقا یا Ajith آقا در یک رمانتیک-کمدی. اما آنها نیاز به پیدا کردن حق اسکریپت را که اتفاق می افتد. آنها نمی توانند عمل در Pyaar Prema Kaadhal (می خندد). می شود آنها آماده را که در خطر است ؟ من نمی دانم. اما من به عنوان یک مخاطب می خواهم به تماشای آنها را در این فضا است. آمیتا آقا در 60s خود را زمانی که او ساخته شده Cheeni Kum.

‘حاضر به طور متوسط’ می رود خود را در توییتر زیستی. اما فیلم های پست ‘Pyaar Prema Kaadhal’ تنها شده اند به طور متوسط…

پس از ISIRمن تا به حال Dhanusu Raasi Neyargale که نمی خوبی در دفتر جعبه را. این یک واقعیت است که همه می دانند و من نمی خواهد دروغ گفتن آن را مناسب و معقول اعداد. قصد این بود که یک تفرج سرگرم کننده. به نحوی آن را misfired و من نمی خواهد قرار داده و تقصیر را به گردن یک فرد است. اما من آن را ساخته ام تا با Dharala Prabhu.

در اسکریپت سطح شما هدف به اندازه کافی برای قضاوت در یک فیلم ؟

من می توانم در واقع. گاهی اوقات این اسکریپت ممکن است به نظر می رسد متوسط اما ممکن است کار کردن با مخاطبان است. این دیگر راه های دور گاهی اوقات. در پایان روز هر تجربه به شما می آموزد چیزی.

چه شد بزرگترین درس یادگیری که از احتراق ناقص در?

من یاد گرفتم چقدر بدبختی خواهد بود اگر اعدام مواجه شد. وقتی که من می گویند ‘اعدام’, آن شروع می شود از اولین نگاه, پوستر. من فکر ISIR ضعیفی بود, اسکریپت, اما Ranjit همسان آن را با اعدام ، او گفت که او قرار بود به ساقه ‘Kannamma’ آهنگ داخل یک آسانسور. که ضعیف تنظیم برای مونتاژ آهنگ. اما آن را به یک بزرگ پذیرایی از مخاطبان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی