Niket دلال های 38 ساله از اورنگبد ایجاد شده در تاریخ فوریه 7 با تبدیل شدن به اولین به طور کامل بصری به چالش کشیده ورزشکار به پایان یک مرد آهنین مسابقات سه گانه.

در ارتباط با ماجراهای فراتر از موانع بنیاد (ABBF) آقای دلال تکمیل خسته کننده Ironman 70.3 — متشکل از 1.9 متر شنا, 90 متر دوچرخه سوار و یک 21.1 متر اجرا — با کمک از خود اندیش همراه Arham شیخ.

آقای شیخ جوانترین هند به پایان 5000 متر ساحل به ساحل متقابل نژاد در آمریکا

“برای اولین بار هند به دست مرد آهنین پایان در سال 2005. تا سال 2020 ما تا به حال هیچ معلول ورزشکار به پایان مسابقه. من معتقدم که اگر ما به کار نسبت به تکمیل فراگیر این شکاف عظیمی از 15 سال نیاز به پل و این یکی از دلایل اصلی که چرا من این آقای دلال گفت.

آقای دلال و آقای شیخ اتمام مسابقه در هفت ساعت و 44 دقیقه 46 دقیقه به فراغت. آنها ایستاده و دوم در رده خود از نظر جسمی ورزشکاران معلول شدند و اولین تیم هند به پایان Ironman 70.3 مسابقات سه گانه.

آقای دلال حرفه ای گفتار درمانگر شرکت به عنوان بخشی از یک تیم از پونا-بر اساس PowerPeaks ورزشکار آزمایشگاه است که تاسیس شده توسط coach pro-athlete Chaitanya Velhal. آقای Velhal شده است مسابقه و همچنین آموزش شرکت کنندگان برای ورزش های سه گانه مسابقات دوچرخه سواری و ماراتن برای پنج سال گذشته است.

آموزش دقیق

“در آن زمان بسیاری از آموزش دقیق و استقامت و ارزیابی تناسب اندام و رژیم غذایی برنامه ریزی برای آوردن Niket به آموزش نیاز است. ساق پا ابتدا از مسابقه مورد نیاز Niket و Arham برای تکمیل کل شنا البته در حالی که افسار با هم. شنا هم به صورت 1.9 متر در دریا باز با صدها نفر از ورزشکاران دیگر در حالی که تلاش برای نگه داشتن به این دوره بسیار به چالش کشیدن” آقای Velhal گفت.

“این بود که به دنبال یک انتقال سریع به 90 کیلومتر دوچرخه سواری که در آن سواران مواجه بادهای سنگین و کم آبی اما وجود دارد, ویژه, کمک های اولیه ایستگاه راه اندازی شده است. اکثر طاقت فرسا بخش بود 21.1 متر اجرا شود. درجه حرارت افزایش بودند و چشم انداز دشوار بود اما آنها را با قدرت و استعداد” مربی گفت.

آقای شیخ افزود: “هر دوی ما سخت آموزش دیده زیر نظر آقای Velhal برای چهار ماه گذشته به طور مداوم پالایش و بهبود بر ما skill-مجموعه ای برای این کار بزرگ رو به ما.”

همیشه داشتن یک شور و شوق برای ورزش آقای دلال شده است دولت در سطح شناگر و در آنها شرکت داشته و برنده بسیاری از دریا شنا مسابقات. او در زمان دوچرخه سواری به عنوان یک ورزش در سال گذشته و تکمیل خسته کننده Manali به Khardungala دوچرخه سواری اعزامی در ماه اوت سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی