استرالیا ‘مأیوس’ با حکم اعدام در چین

استرالیا روز یکشنبه به عنوان “عمیقا دلسرد کننده” حکم اعدام چین تحمیل شده بر یک استرالیا را متهم به قاچاق مواد مخدر و تجارت گفت: نباید وابسته به جریان اصطکاک بر تجارت و همه گیر.

مخفی Gillespie دستگیر شد در سال 2013 در بایون گوآنگجو فرودگاه در جنوب چین شهر گوانگژو به اتهام تلاش برای هیئت مدیره یک پرواز بین المللی با بیش از 7.5 کیلوگرم (16.5 کیلو) متامفتامین در چک در چمدان.

گوانگجو متوسط مردم را در دادگاه روز شنبه اعلام کرد Gillespie شده بود به مرگ محکوم و دستور مصادره همه اموال شخصی خود.

استرالیا به وزارت امور خارجه و تجارت گفت که “عمیقا غمگین برای شنیدن حکم.”

“استرالیا مخالف مجازات اعدام در هر شرایطی برای همه مردم” آن را گفت. “ما از جهانی لغو مجازات اعدام و متعهد به دنبال کردن این هدف را از طریق تمام راههای موجود برای ما است.”

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام به نام جمله “ناراحت کننده” اما گفت: نباید لزوما مربوط به اختلافات بین چین و استرالیا است.

“این بسیار ناراحت کننده برای آقای گیلیسپی و عزیزان خود و دولت ما ادامه خواهد داد به ارائه کمک های کنسولی” آقای بیرمنگام گفت: آسمان, اخبار یکشنبه.

“این یک یادآوری برای همه استرالیایی ها … که استرالیا قوانین اعمال نمی در خارج از کشور که در کشورهای دیگر بسیار شدیدتر مجازات به خصوص در رابطه با مسائل مانند قاچاق مواد مخدر است.”

استرالیا به رهبری خواستار یک تحقیق در چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس در ووهان.

در واکنش چین و استرالیا بزرگترین شریک تجاری تحمیل شده است برخی محدودیت های جدید در استرالیا-صادرات و صادر سفر هشدار به دانش آموزان چینی در حال برنامه ریزی برای مطالعه در استرالیا با استناد به نژاد پرستی.

گیلیسپی تا 10 روز به درخواست تجدید نظر حکم او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید