استرالیا مورد علاقه اما هند هیچ pushovers: پیامبر راج

چاشنی پیامبر راج اعلام کرده است, استرالیا, به عنوان مورد علاقه را به نفع خود در روز جمعه زنان T20 جام جهانی برابر هند در آنچه که او انتظار دارد به یک بالا به ثمر رساند و “بسیار نزدیک” بازی.

“استرالیا در به عنوان مورد علاقه های شما اما هند خواهد بود هیچ pushover. آنها باید برخی از بازیکنان بسیار با استعداد و من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار بالا به ثمر رساند بازی” پیامبر نوشت: در یک ستون برای ICC.

“هر دو تیم هیجان انگیز, بازیکنان خاص در واحد پنبه حلاجی شده و از آن خواهد شد یک مورد از هر کس می تواند نمره اجرا می شود که کشور نیاز در روز است.”

“من فکر می کنم استرالیا باید از این مزیت به دلیل T20 ضبط و باید کمی شانس برنده اولین بازی در برابر هندوستان,” او اضافه شده است.

زن ستاره در حال ظهور به عنوان مدل نقش شده است “بزرگترین تغییر” در کریکت زنان سفر از نزدیک گمنامی به ستارگی احساس می کند عالم مثال که رشد idolising او همتایان مرد.

هنگامی که پیامبر آغاز شده در سال 1999 کریکت زنان تقریبا ناشناخته نهاد گریه به دور از آنچه در آن است در آستانه T20 جام جهانی در استرالیا که در آن باز مسابقه بین هند و میزبان است که انتظار می رود شاهد جمعیت sellout.

“بازگشت من بعد ما فقط تا به حال مرد بازیکنان به عنوان الهام بخش به دلیل است که همه ما استفاده می شود برای دیدن در تلویزیون. امروز یک دختر جوان می تواند در نقش یک مدل را در قالب یک زن کریکت و من فکر می کنم که بزرگترین تغییر من را دیده اند” پیامبر نوشت.

او به یاد می آورد که این تغییرات زنان در بازی دیده می شود پس از او در بازی اول خود ODI بیش از 20 سال پیش.

“بزرگترین تفاوت این است که مردم در حال حاضر آگاهی از آنچه در جریان است با تیم ملی خود را. زمانی که من شکست رکورد جهانی بالاترین فرد نمره آزمون در سال 2002 مردم نمی دانم در مورد آن را مگر اینکه آنها بیرون رفتن برای خرید روزنامه.”

جانباز افزود: “ما برای سفر به مکان های مختلف در سراسر جهان به بازی اما به سختی هر زمان به acclimatise.

“وجود دارد هیچ سفر یا کمک هزینه روزانه و نه یک فیزیولوژیکی و یا قدرت و تهویه مربی به نگاه کردن برای تناسب اندام. ما سفر به مسابقات فقط با ما سر مربی و مدیر و فقط نمی باید هر گونه زیر سازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>