استرالیا دارای لبه هند حرکت

هند زنان را مجبور به غلبه بر بزرگ-مطابقت با فشار آن را به عنوان هدف به دفع کردن ارواح از گذشته در T20 نهایی جام جهانی برابر استرالیا در مقابل یک رکورد جمعیت در زمین کریکت ملبورن در اینجا در روز یکشنبه.

گروه دائم الخمر

هند می رود به نهایی شکست نخورده پس از شکوه مرحله گروهی که در آن ضرب و شتم چهار بار قهرمان استرالیا در مسابقات-درب بازکن. پس از نیمه نهایی مقابل انگلستان شسته شد از Harmanpreet Kaur-led تیم ملی پیشرفته به آن قبل از ازدواج اجلاس برخورد داشتن اول به پایان رسید در گروه A. طراوت شلیک از 16 سال Shafali ورما در بالا و قوام هند spin-بولینگ سنگین حمله کمک کرده انبوه به موفقیت این تیم تا کنون.

همچنین بخوانید: هشت روز استراحت بازی در Harmanpreet ذهن پیش از نهایی

اما خیلی بیشتر مورد نیاز است از ستاره مورد Smriti Mandhana و Harmanpreet اگر هند را به نفع خود قبل از ازدواج ICC جایزه. شکننده میانه-سفارش بیش از حد نیاز به ارائه. و علاوه بر انجام کارهای درست در این زمینه هند نیز باید برای برنده شدن در این جنگ اعصاب.

استرالیا مورد ضرب و شتم هند در قبل tri-سری نهایی می یابد خود را در خاک آشنا داشتن ساخته ششم آن پی در پی نهایی در هفت نسخه.

همچنین بخوانید : ICC زنان T20 World Cup final | نمی خواهم به کاسه به Verma, Mandhana در طول powerplay می گوید: Schutt

استرالیا می دانید که چگونه برای برنده شدن در این لحظات بزرگ در بالا و فشار بازی ها در حالی که سرخپوستان یافت شده است که مایل است. هند تسلیم به انگلستان در سال 2017 ODI نهایی جام جهانی و جهانی 2018 T20 نیمه نهایی.

هند انتظار Shafali به ارائه یکی دیگر از شروع پرواز و امیدوارم که این بار با تجربه Smriti همچنین آتش سوزی. وجود دارد نمی تواند بزرگتر مرحله برای Harmanpreet به عقب در میان اجرا می شود و منجر تیم از جلو.

اگر آن را برای Shafali هند را تلاش برای ارسال رقابتی در مجموع با وسط و پایین سفارش انجام گرانبها ، این تیم را عبور از 150-اجرای علامت در مرحله گروهی اما هنوز موفق به دریافت بیش از این خط به لطف منظم بولینگ تلاش است.

Leggie Poonam Yadav ساخته شده باز گشت پر شور از انگشت آسیب و مسابقات پیشرو چوگان-یادداشت برداری با نه در کنار استرالیا هاي مگان Schutt.

هاي Shikha Pandey, بیش از حد چشمگیر بوده است در حالی که سمت چپ بازو چرخش دو رادا Yadav و Rajeshwari Gayakwad نگه داشته است همه چیز تنگ است. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه استرالیایی بازی Poonam روز یکشنبه به عنوان leggie بود و بیش از همه آنها در بازکن.

جمعیت عظیم

بیش از 75 ، 000 بلیط در حال حاضر فروخته شده به صورت نهایی و شکل می تواند به عنوان بالا به عنوان 90,000 — بی سابقه ای در کریکت زنان.

استرالیا به رهبری مگ Lanning خواهد بود حمایت خود را به پیروزی در مقابل طرفداران هر چند قابل ملاحظه تعداد از طرفداران بیش از حد انتظار در MCG.

منجر مردان تیم هاي Mitchell Starc نیز در حضور و غیاب ریشه برای این تیم در خانه و همسرش الهام Healy پس از ترخیص به ترک در وسط تور آفریقای جنوبی.

استرالیا در مبارزات انتخاباتی بوده است آمار جراحات به هاي Tayla Vlaeminck در شروع و ستاره همه طفیلی Elysse پری بود رد باقی مانده از این مسابقات قبل از نیمه نهایی در مقابل آفریقای جنوبی.

با وجود دوقلو به شکست استرالیا با هجوم به یکی دیگر از عنوان برخورد.

نگرش

“ما در آینده نه فقط برای قرار دادن در یک نمایش خوب. ما در حال آمدن به اینجا را به نفع خود و این نگرشی است که ما قصد داریم در با. آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده و ساخت به این بازی چیزی است که من قبل از تجربه. آن خواهد بود که بزرگترین لحظه زندگی حرفه ای من” گفت: Lanning.

تیم (از): استرالیا: Rachael Haynes, مگان Schutt الهام Healy مگ Lanning (Capt.), Ellyse پری جس Jonassen, Delissa Kimmince, بث Mooney, نیکولا کری, Ashleigh گاردنر, سوفی Molineux گرجستان ورهم ارین سوختگی مولی Strano و Annabel ساترلند.

هند: Harmanpreet Kaur (Capt.), Smriti Mandhana, Shikha Pandey, Poonam Yadav Rajeshwari Gayakwad ، Veda Krishnamurthy, Deepti شارما Jemimah رودریگز Pooja Vastrakar, Taniya Bhatia, Radha Yadav Harleen Deol, همچون آرونداتی ردی Shafali ورما و Richa Ghosh.

داوران: کیم پنبه Ahsan رضا; تلویزیون داوری: Gregory Brathwaite; چهارم داوری: Liss Rusere; داور مسابقه: کریس وسیع است.

بازی شروع می شود در ساعت 12: 30 p. m. IST

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>