استرالیا ممکن است ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ از ساکنان

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: دولت او بود با توجه به ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ از ساکنان را تهدید توسط چین را به اعمال دشوار امنیت ملی قانون در نیمه خودمختار سرزمین است.

آقای موریسون گفت: کابینه به زودی در نظر گرفتن گزینه های “برای ارائه فرصت های مشابه” را به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون ارائه کرده است هنگ Kongers.

“هنگامی که ما را ساخته اند یک تصمیم نهایی در کسانی که ترتیبات و سپس من شما را به اطلاعیه” موریسون به خبرنگاران گفت:. “اما اگر شما درخواست – ما آماده به گام تا و ارائه پشتیبانی ؟ پاسخ – بله.”

 

بریتانیا در حال گسترش حقوق اقامت تا 3 میلیون دلار هنگ Kongers واجد شرایط برای ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه اجازه می دهد آنها را برای کار و زندگی در انگلستان برای مدت پنج سال.

آقای موریسون گفت: “ما فکر می کنم که مهم است و بسیار سازگار با که ما به عنوان یک مردم و بسیار سازگار عملا با این دیدگاه که ما بیان کرده ایم.”

ویزاهای موقت

استرالیا می تواند به طور بالقوه ارائه هنگ کنگ از ساکنان حفاظت موقت ویزا اجازه می دهد که پناهندگان به زندگی در این کشور تا سه سال است.

چین در کنار هنگ کنگ شورای قانونگذاری به تصویب قوانین گسترده و بدون مشاوره عمومی.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: قوانین تهدید هنگ کنگ استقلال قضایی و حقوق و آزادی های مردم آن است.

ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ از ساکنان خواهد فشار بیشتر روابط بین استرالیا و مهمترین شریک تجاری چین است.

“آنها نه مثبت به استرالیا — یا منطقه — امنیت و ثبات” وزیر دفاع استرالیا لیندا رینولدز گفت: امنیت فکر می کنم تانک.

“استرالیا از نزدیک تماشا به عنوان چین فعالانه به دنبال نفوذ بیشتر در اقیانوس هند و آرام,” او گفت:. “استرالیا است که به دور از تنهایی در آشفته بودن این کار است.”

آقای موریسون در روز چهارشنبه اعلام کرد: 270 میلیارد دلار استرالیا ($190 میلیارد دلار) در بیشتر هزینه های دفاعی در دهه آینده خواهد شد که شامل موشک دوربرد و دیگر قابلیت های به نگه داشتن دشمنان بیشتر از سواحل آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>