استرالیا را رد کرد چین دریا ادعا

استرالیا را رد کرده است پکن ارضی و دریایی ادعا می کند در دریای جنوب چین در یک بیانیه رسمی به سازمان ملل متحد هماهنگی خود را بیشتر از نزدیک با واشنگتن در افزایش ردیف.

همچنین بخوانید: ASEAN متحده هشدار می دهند S. دریای چین تنش

در بیانیه ای ظ در پنج شنبه, استرالیا وجود دارد گفت: “هیچ مبنای قانونی” به چندین مورد مناقشه چین ادعا می کند در دریا از جمله کسانی که مربوط به ساخت جزایر مصنوعی در shoals و صخره های.

“استرالیا چین را رد ادعای تاریخی حقوق” یا “حقوق دریایی و منافع’ به عنوان تاسیس در دوره طولانی تاریخی عمل’ در دریای جنوب چین” اعلام بخوانید.

“وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای چین به قرعه کشی مستقیم خطوط اتصال خارجی ترین نقاط دریایی امکانات یا “جزیره گروه’ در دریای چین جنوبی از جمله در اطراف چهار شا’ یا ‘قاره’ یا ‘مناطق’ archipelagos.”

Pompeo اعلام

اعلام می آید پس از وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرد پکن پیگیری قلمرو و منابع در دریای چین جنوبی به عنوان غیر قانونی به صراحت حمایت ادعاهای ارضی کشورهای جنوب شرق آسیا در مقابل چین است.

همچنین بخوانید: چین پس از COVID پرخاشگری شکل دهی مجدد آسیا

پکن ادعا می کند تقریبا تمام دریای جنوبی چین آنها را بر اساس یک اصطلاح نه داش خط مبهم طرح از نقشه قدمت آن به 1940s.

آخرین تشدید می آید جلوتر از سالانه مذاکرات بین استرالیا و ایالات متحده آمریکا با وزرای سفر به واشنگتن برای اولین بار از مرزهای استرالیا بسته شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این جلسات می آیند در یک “زمان بحرانی” است و ضروری است آنها برگزار شد و چهره به چهره وزیر خارجه Marise پین و وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

روابط ایالات متحده با چین باید به طور قابل توجهی رو به وخامت گذاشته و در ماه های اخیر به خصوص بیش از اختلافات تجاری این COVID-19 همه گیر و پکن سرکوب مخالفان در هنگ کنگ است.

انتقاد در هنگ کنگ

خانم پین و خانم رینولدز نیز گذراند مقاله در استرالیا روزنامه روز شنبه با برچسب امنیت ملی قوانین اعمال شده در هنگ کنگ در ماه گذشته به عنوان “گسترده و مبهم”.

“ما با بحران بهداشت عمومی و اقتصادی تحول و سودای رژیم های اقتدارگرا با استفاده از اجبار در تلاش برای به دست آوردن قدرت و نفوذ در هزینه ما آزادی و استقلال” آنها نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>