استرالیا گزارش بالاترین coronavirus مرگ و میر در 3 ماه

استرالیا گزارش بالاترین روزانه تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در سه ماه روز پنج شنبه به عنوان عفونت های جدید همچنان به صعود در آن دوم پرجمعیت ترین دولت است.

ویکتوریا گفت: دولت آن را تایید کرده بود یکی دیگر از 403 عفونت در حالی که پنج نفر فوت کرده از این ویروس در 24 ساعت گذشته.

همچنین بخوانید: Coronavirus | هند را برای ارائه واکسن در مقیاس هرگز قبل از دیده می شود: آکسفورد دانشمند اندرو Pollard

این مرگ و میر از جمله یک مرد در 50s, علامت این کشور یکی از بزرگترین افزایش روزانه در COVID-19 مرگ و میر ناشی از اواخر ماه آوریل است.

“این نشان می دهد که رشد تلفات این ویروس وحشتناک است که مصرف در جامعه ما” وزیر بهداشت جنی Mikakos در جمع خبرنگاران گفت: دولت سرمایه ملبورن.

با مقامات قادر به عفونت های جدید در زیر سه گانه رقم ساکنان در ملبورن و بسیاری از دولت ها در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک در خارج از خانه های خود.

در سراسر کشور استرالیا ثبت کرده است در مورد 13,000 coronavirus موارد با مرگ و میر 128.

کوه به صعود

افزایش عفونت های جدید پس از استرالیا آغاز شد و آرامش بخش سخت مهار اقدامات اعمال شده در اواسط ماه مارس.

در حالی که اجتماعی فاصله قوانین – که تحرک محدود از ساکنان و توقیف کسب و کار – کاهش گسترش COVID-19 استرالیا خزانه دار جاش Frydenberg گفت: آن را گرفته و تلفات سنگینی بر اقتصاد است.

دولت گزارش خود بزرگترین کسری بودجه پس از جنگ جهانی دوم در روز پنج شنبه پس از ارتکاب به محرک های مالی از اطراف$289 میلیارد یا 14.6 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

بودجه چرخش به یک کسری از یک$85.8 میلیارد دلار ($61.3 میلیارد دلار) در سال منتهی به ژوئن سال 2020 در مقایسه با قبل پیش بینی مازاد Frydenberg گفت.

کمبود صعود خواهد کرد بیشتر در سال آینده با هدف قرار دادن یک$184.5 میلیارد دلار در 2020-21.

“استرالیا در حال تجربه یک سلامت و بحران اقتصادی مانند هیچ چیز ما را دیده اند در 100 سال گذشته,” Frydenberg خبرنگاران در کانبرا است.

“اقتصاد ما گرفته است یک ضربه بزرگ و وجود دارد بسیاری از چالش های ما در مقابله با. ما می توانید ببینید کوه جلوتر است.”

موانع بهبودی

تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن در ماه های آینده به زندگی برمی گرداند به نوعی از حالت عادی هر چند خیلی بستگی دارد که آیا مقامات می تواند نگه داشتن درب ظرف را در شیوع ویروس جدید در ملبورن و سیدنی آن دو تا از بزرگترین شهرهای خبر های نظرسنجی ها یافت می شود.

ویکتوریا است و برای بیش از دو هفته مورد نیاز نزدیک به 5 میلیون نفر از مردم به در خانه بمانند مگر اینکه ترک مجاز دلیل ضروری.

ساکنان که انجام می پوشند نه facemasks مسئول به جریمه نقدی از$200.

پلیس ایالتی گفت: آنها را نشان می دهد برخی از اختیار بیش از هفته های آینده هر چند دولت برتر Daniel Andrews از مردم خواست تا مطابق با استناد به موارد چهار کودکان بستری با COVID-19.

“همه ما نیاز به کار با هم انجام کارهای ساده, انجام, بزرگ و کوچک چیزهایی که هر یک از ما برای محافظت از هر یک از دیگر” اندروز به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

“این همه در مورد چیزهای کوچک, کوچک و بهبود در فرآیندهای داخلی ما و از نظر انطباق در سراسر ویکتوریا جامعه است که اضافه کردن.”

مقامات در استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز نیز در آماده باش برای موارد جدید با وجود مرز با ویکتوریا بسته بودن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>