استرالیا برای برگزاری گسترده پرس و جو به فاجعه bushfires

استرالیا برگزار خواهد شد گسترده پرس و جو به علل اخیر bushfires که به کشته شدن 33 نفر و با خاک یکسان یک منطقه به اندازه کره جنوبی, نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز پنج شنبه.

استرالیا برای ماه است که مبارزه با صدها نفر از blazes که در ماه سپتامبر آغاز شد – غیر منتظره ای طولانی مدت تابستان wildfire فصل بود که سوخت توسط سه سال از خشکسالی است که کارشناسان نسبت به تغییر آب و هوا.

همچنین بخوانید: اعلام شرایط اضطراری به عنوان bushfire را تهدید می کند, Australian capital

با آتش نشان ها در حال حاضر قادر به شامل چندین آتش سوزی هنوز روشن آقای موریسون گفت: در شش ماه سلطنتی کمیسیون را بررسی آمادگی برای آینده bushfires و نیاز به هر گونه تغییرات به قانون روشن است که مسئول نظارت بر مقامات اورژانس.

همچنین بخوانید: استرالیا سوزی های گسترده می تواند تبدیل به روال آب و هوا, دانشمندان هشدار می دهند

“این کمیسیون سلطنتی است که به دنبال در کارهای عملی که باید انجام شود برای حفظ استرالیایی امن تر و امن تر برای طولانی در هوای گرم و خشک تابستان – شرایط که در استرالیا زندگی می کنند به آینده” آقای موریسون در جمع خبرنگاران گفت: سیدنی.

آقای موریسون دامن زده خشم عمومی با امتناع از به طور مستقیم لینک bushfires به تغییر آب و هوا اصرار از بین بردن پوشش گیاهی قابل اشتعال است “فقط به عنوان مهم است, اگر نه بیشتر”.

خود را مدیریت آتش سوزی شد و در حال حاضر در زیر میکروسکوپ پس از او مجبور شد به نادر عمومی عذرخواهی برای در نظر گرفتن تعطیلات به هاوایی در ماه نوامبر.

آقای موریسون در ژانویه مستقر 6,500 نظامی ذخیره برای حمایت از مقامات دولت – که او گفت: ایجاد یک “قانون اساسی منطقه خاکستری”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>