استرالیا هشدار coronairus شیوع را هفته به اهلی

افزایش COVID-19 مورد در استرالیا دومین شهر می تواند هفته به فروکش با وجود مستند و دستور به پوشیدن ماسک استرالیا اقدام افسر ارشد پزشکی در روز دوشنبه گفت: به عنوان کشور پرانتز برای موج دوم از عفونت است.

این بیماری تنفسی ناشی از رمان coronairus هایش در ویکتوریا دولت در ماه جولای به طور عمده در ملبورن با رکورد روزانه از 438 موارد جدید شناسایی شده در جمعه.

ویکتوریا دولت دستور داده است تا حدود پنج میلیون نفر به یک جزئی مستند به مدت شش هفته و به گفته ساکنان اطراف ملبورن به پوشش چهره خود را اگر آنها را مجبور به ترک خانه های خود.

همچنین بخوانید: Coronavirus | بلند کردن مستندات بیش از حد به سرعت می تواند جرقه مرگبار تجدید حیات’: که

استرالیا اقدام افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: آن را به “هفته” به سرعت شیوع این بیماری به سطوح دیده می شود که اخیرا در ماه ژوئن هنگامی که ویکتوریا و بقیه از استرالیا گزارش تک یا دو رقمی روزانه عفونت.

“ما در طول زمان آموخته است که زمان بین معرفی یک اندازه گیری و دیدن اثر آن حداقل دو هفته و گاهی اوقات دیگر از آن” کلی گفت: Australian Broadcasting Corporation رادیو.

استرالیا ثبت کرده است در مورد 11,800 coronavirus موارد کسری از آنچه که دیده شده است در کشورهای دیگر و این بیماری شده است به طور موثر حذف از اکثر متحده است.

اما ویکتوریا شیوع و افزایش روزانه موارد در همسایه, New South Wales, ترین کشور-پرجمعیت دولت هستند stoking ترس از ملی موج دوم.

NSW گزارش 18 عفونت های جدید در روز یکشنبه به بالاترین سطح خود در سه ماه. نرخ انتقال در دولت است بالاتر از ویکتوریا با وجود اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های سخت تر.

NSW مقامات شده اند قادر به ردیابی برخی از خوشه ها و مقامات دولتی خواسته اند که مردم برای جلوگیری از سفر غیر ضروری و حمل و نقل عمومی.

باید NSW بود مجبور به اجرای محدودیت های جدید آن خواهد بود یک ضربه چکش به استرالیا امیدوار است برای بهبود سریع اقتصادی است. در حال حاضر استرالیا با آن مواجه است اول آن رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه با بیکاری در 22 سال اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>