استرالیا آسوشیتد پرس می بندد پس از 85 سال

خبرگزاری ملی استرالیا آسوشیتد پرس اعلام کرد که روز سه شنبه آن را بسته است پس از 85 سال است.

AAP Editor-in-Chief تونی Gillies گفت: در یک صدای جیر جیر- “غمگین ترین روز – AAP بسته پس از 85 سال از برتری در روزنامه نگاری. AAP خانواده خواهد بود بشدت از دست رفته است.”

برنامه اجرایی Bruce Davidson عملیات متوقف در پایان ماه ژوئن.

استرالیا آسوشیتد پرس را Pagemasters سرمقاله خدمات تولید خواهد شد و همچنین در پایان ماه اوت ،

AAP استخدام بیش از 170 روزنامه نگاران که در کار ادارات در همه کشورها و سرزمین های استرالیا. آن را نیز حفظ خبرنگاران در نیوزیلند لندن و لس آنجلس و همچنین با استفاده از شبکه ای از همکاران از ایالات متحده و اروپا و آسیا و آفریقا است. AAP داخلی پوشش اخبار تکمیل اتحاد با اصلی خبرگزاری های بین المللی از جمله .

AP مجوز و اخبار آن, متن و عکس خدمات به AAP برای توزیع مجدد به رسانه های استرالیا بازار و مشتریان آن است. AP نیز به استفاده از AAP متن و عکس.

AAP آغاز شده بود در سال 1935 توسط روزنامه ناشر کیت مرداک پدر News Corp. بنیانگذار روپرت مرداک.

AAP متعلق به استرالیا, اخبار سازمان های, اخبار Corp. استرالیا نه Entertainment Co., هفت رسانه های غرب استرالیا و جامعه رسانه ای.

رسانه های استرالیا سازمان تحت نصب فشار مالی جهانی دیجیتال غول Google و Facebook در نظر گرفتن رشد تکه از درآمد حاصل از تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>