استرالیا جایزه بزرگ | هاس مک لارن اعضای تیم تهدید و تست شده برای coronavirus

دو نفر از اعضای هاس فرمول یک تیم و یکی از مک لارن بودند قرنطینه در ملبورن در روز چهارشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان coronavirus نگرانی جلوتر از روز یکشنبه فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ.

“دو عضو نشان داد برخی از نشانه های سرد مانند این صبح است. با دستورالعمل ما به دنبال آنها آزمایش شده است (برای coronavirus)” یک هاس سخنگوی به رویترز گفت در آلبرت پارک.

“به عنوان یک نتیجه از آزمایش آنها را مجبور به بازگشت به هتل برای جداسازی در حالی که ما در انتظار نتایج.”

همچنین بخوانید: COVID-19 | فهرست جهانی رویدادهای ورزشی قرار گیرد با توجه به شیوع کروناویروس

مک لارن گفت: یکی از اعضای تیم تا به حال از خود جدا در تیم هتل به عنوان یک اقدام احتیاطی برای نشان دادن “coronavirus علائم مانند”.

“ما انتظار برای دریافت نتایج یک شبه. تیم عملیاتی طبق برنامه های معمولی ما” یک سخنگوی گفت.

عصر ایران در پی نظر از مسابقه شرکت کردند.

هر دو هاس و مک لارن در حال بریتانیا بر اساس هاس در حالی که روابط نزدیکی با ایتالیا-بر اساس فراری که منابع قدرت خود واحد است.

مقامات ایتالیایی اعلام شده است تلاش برای مهار عمده شیوع کروناویروس.

بیش از 119,100 مردم آلوده شده است coronavirus در سراسر جهان و 4,298 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

استرالیا تمدید آن ممنوعیت سفر به ایتالیا روز چهارشنبه پس از جنوبی کشور اروپایی گسترش یک مستند برای پوشش کل کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس.

استرالیا در حال حاضر منع ورود به آن, ورود به طور مستقیم از چین, کره جنوبی و ایران, به جز برای شهروندان و دارندگان اقامت دائم.

سخنگوی فراری گفت: هیچ یک از اعضای این تیم شده بود به قرنطینه یا تست شده است.

“همه در حال حاضر و برای اختصاص,” او گفت:.

فرمول یک سازمان در حال حاضر به تعویق افتاد, چینی, مسابقه برنامه ریزی شده در ماه آوریل در حالی که بحرین جایزه بزرگ پیش خواهد رفت بدون تماشاگر در مارس 22.

استرالیا جایزه بزرگ شرکت مدیر اجرایی اندرو Westacott تا به حال گفت: در آلبرت پارک آماده بود به استقبال هزاران نفر از موتور طرفداران ورزش و وجود دارد “هیچ شانسی” از تماشاگر بان.

بیش از 300,000 مردم با حضور در مسابقه هفته سال گذشته, با توجه به برگزارکنندگان’ تخمین می زند.

با افزایش در محلی موارد در روز های اخیر و تایید جامعه انتقال در ملبورن برگزار شده است زیر آتش از برخی از کارشناسان رسانه ای برای اصرار مسابقه پیش خواهد رفت و بدون محدودیت.

کلمات توقف “F1” نوشته شده بود در آسمان بالا سیدنی در روز چهارشنبه اما معلوم بود که مسئول آسمان-نوشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>