صوفیه Kenin فرستاده شده در جهان شماره یک خاکستر Barty چرخش خارج از استرالیا باز 2020 نیمه نهایی 7-6(6) 7-5 روز پنج شنبه در خرد کردن استرالیا امیدوار است خانه اول-رشد قهرمان در گرند اسلم در 42 سال است.

Barty آمد به مطابقت با یک 4-1 رکورد در برابر آمریکا و تا به حال 14 دانه را در پشت پا برای بسیاری از باز کردن مجموعه ای با ترکیبی از forehands و پشت دست ضربه زدن برش.

21 ساله Kenin نشان داد سرخوردگی او در زمان او پرتاب راکت در دادگاه اما موفق به چسبیدن به در و ذخیره سه شکست به نگه دارید تا 3-3 و در نهایت نیروی tiebreaker.

با درجه حرارت افزایش به 38 درجه سانتیگراد (100F) آمریکایی را نجات داد, دو نقطه تنظیم و سپس تبدیل او برای اولین بار به باز کردن بند و بی حس کردن جمعیت را به سکوت.

اما طرفداران به زودی در بر داشت صدای خود را دوباره بستن کمربند شعارهای “اجازه دهید Barty برویم” را به عنوان خانه مورد علاقه را شکست Kenin اولیه در مجموعه دوم به بالا رفتن 2-1.

Barty بود که مناقصه برای تبدیل شدن به اولین زن محلی برای پیشرفت به استرالیا به فینال پس از وندی Turnbull در سال 1980 بود در صندلی رانندگی خدمت در 5-4 و با دو setpoints اما Kenin شکست را به این مجموعه در خدمت.

آمریکا پس از آن برگزار شد قبل از تبدیل در بازی دوم نقطه در Barty را در خدمت به کتاب جای او در فینال مقابل هم سیمونا هالپ رومانیایی یا Garbine Muguruza از اسپانیا که در دیدار روز پنجشنبه دوم نیمه نهایی.

Kenin پرداخت ادای احترام به Barty پس از پیروزی او. “او مانند یک بازیکن دشوار او را بازی واقعا شگفت انگیز است و من می دانستم که من واقعا نیاز به پیدا کردن یک راه را به نفع خود گفت:” آمریکایی است.

“او آمد تا با برخی از عکس های واقعا بزرگ, آن را واقعا دشوار … وجود دارد به همین دلیل او را از جهان شماره یک … من فقط خدا را شکر برای این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی