نواک جوکوویچ تحمل یک چالش شدید به ملبورن پارک سلطنت قبل از تعمیرات اساسی Dominic Thiem 6-4 4-6 2-6 6-3 6-4 روز یکشنبه به پرچ هشتم استرالیا باز تاج و اصلاح جهان شماره یک رتبه بندی است.

در حالی که رافائل نادال قوانین Roland Garros با 12 عنوان جوکوویچ دارای نوسان در عنوان مسابقه در میله حوضچه عرصه داشتن هرگز از دست نهایی در ملبورن پارک. در عین حال روز یکشنبه صرب تحت محاصره برای بسیاری از هیجان انگیز.

برای اولین بار در هشت ملبورن نهایی جوکوویچ بود که مجبور به دوباره زمانی که انتهایی پس از سه مجموعه را لرزاند با قدرت و عزم و اراده از Thiem.

اما به عنوان او اغلب می کند صرب در بر داشت یک راه است.

او اسیر قاطع شکست در بازی سوم از مجموعه نهایی و سپس شرکت برگزار شد به عنوان Thiem ساخته شده از جان گذشته حملات خود را خدمت می کنند.

برای رفتن شکست در یک عصب ریز نهایی بازی پنجم کشت اتریش رفت و برای خطوط اما از دست رفته دو بار به دست جوکوویچ یکی از سخت ترین-earnt پیروزی.

چهار ماه پس از نادال متوقف روسی Daniil مدودف در ایالات متحده باز final, صرب را 17 گرند اسلم عنوان ادامه “بزرگ سه’ سلطنت بیش از رشته های.

جوکوویچ, نادال و راجر فدرر در حال حاضر موفق به کسب 13 گرند اسلم عناوین پی در پی قدمت آن به فدرر 2017 عنوان در ملبورن پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی