استرالیا باز | Thiem و Zverev نبرد برای اولین بار نهایی

دومینیک Thiem می گوید وجود دارد “هیچ اسرار” بین او الکساندر Zverev آنها به عنوان آماده برای یک نبرد کوچک “حاشیه” به استرالیا به فینال برای اولین بار.

دانه پنجم چهره دوست خوب خود در روز جمعه پس از خیره کننده در جهان شماره یک رافائل نادال در گذشته هشت با کرک در هفت بار قهرمان نواک جوکوویچ در جام در خطر است.

Thiem و Zverev یکدیگر بازی کرده اند و هشت بار با اتریش برگزاری 6-2 استفاده, از جمله آخرین آنها دو برخورد. آنها هرگز مجبور به پنج گذارنده است.

“ما هیچ رازی از هر یک از دیگر. منظورم این است که ما در بسیاری از مواقع نیز در موارد بسیار خاص در حال حاضر در ATP نهایی, نیمه, فرانسوی, باز چهارم گفت:” 26 ساله.

“این یک رقابت ما است. این فوق العاده است که ما اضافه کردن یک استرالیا, نیمه نهایی به این یکی. رفتن به یک بازی نزدیک دوباره.”

“همان اگر دو بالا-10 بازیکن بازی هر یک از دیگر (در) نیمه از یک سلام. تصمیم گیری لحظه های بسیار کوچک, کیر کوچک حاشیه. من به دنبال به جلو به آن,” او اضافه شده است.

Thiem بهتر شناخته شده به عنوان خاک رس-دادگاه متخصص و دارای تجربه از زمان ساخت فرانسه به فینال بیش از دو سال گذشته مورد ضرب و شتم هر زمان با نادال.

اما این دورترین او در hardcourts در این رشته و می داند که او در آستانه ترک در خرد خفه جوکوویچ و فدرر تا به حال در مسابقات, های 12 از 14 آخرین عناوین.

“یکی از ما در حال رفتن به فینال. اما هنوز راه بسیار طولانی برای رفتن” او گفت:.

هفتم دانه Zverev شده است مخفیگاه آنان را برای چیزهای بزرگ, اما تا به حال 22 ساله موفق به ارائه در رشته های.

او به اولین گرند اسلم نیمه نهایی پس از در نظر گرفتن یک رویکرد آرام تر اعتراف به این که در گذشته او تلاش بیش از حد سخت را به علامت خود را.

Bushfire تعهد

“در راه من بود و شاید به آن توجه بیش از حد به گراند اسلم. شما می دانید منظورم چیست ؟ ” او گفت:.

“من فقط بهتر بازی تنیس در مسابقات دیگر. در مادرید و رم و دیگر استادان جهان Tour Finals. این گراند اسلم شاید به معنای بیش از حد برای من.

“در این سال در واقع من آمد به استرالیا باز با مطلقا هیچ انتظارات است.”

با در نظر گرفتن فشار شگفتی های کار کرده با Zverev مبارزه با گذشته قهرمان سابق استن Wawrinka و خطرناک روسی آندری Rublev در مسیر به برخورد خود را با Thiem.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد بر روی میله حوضچه آرنا در روز جمعه او مطالب خود را با تنیس و زندگی خود را.

“آیا شما برای اثبات یک نقطه برای هر کسی در این دنیا ؟ شاید به پدر و مادر خود را از احترام و یا چیزی شبیه به آن است,” او گفت:.

“اما هر کس دیگری این است که زندگی خود را. شما با آن چه شما احساس می کنید مناسب است. همه من قصد دارم برای گفتن من همیشه رفتن به سعی کنید بهترین من.

“من همیشه می خواهم به انجام همه چیز من می توانید برای برنده شدن در مسابقات تنیس به حداقل انجام بهترین چیزی که من می توانم در زمین تنیس زمانی که من بازی در مقابل مردم فقط به احترام در مقابل جمعیت.”

Zverev در حال حاضر یک راه طولانی برای برنده شدن بیش از استرالیا طرفداران اهدای $10,000 برای هر بازی او را برنده به کشور bushfire صندوق امداد.

اگر او ادعا می کند قبل از ازدواج در گرند اسلم ملبورن در روز یکشنبه او قول داده است نیز به دست Aus$4.12 میلیون ($2.78 میلیون) برنده چک به همان علت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر