دومینیک Thiem شوکه دانه بالا رافائل نادال و الکساندر Zverev رییس سابق قهرمان استن Wawrinka به عنوان تنیس’ جوان مدعیان به سرقت برده مارس در گارد برای رسیدن به استرالیا, نیمه نهایی در روز چهارشنبه.

اتریش Thiem, 26, ضرب و شتم نادال 7-6(3), 7-6(4), 4-6, 7-6(6) — اولین پیروزی خود در شش تلاش در گراند اسلم از جمله دو باز فرانسوی فینال به پایان 33 ساله را پیشنهاد برابر راجر فدرر رکورد 20 عنوان عمده.

زودتر Zverev, 22, ضرب و شتم 2014 قهرمان Wawrinka, 34, برای رفتن به نیمه نهایی با Thiem معنی است که یکی از آنها رسیدن به نهایی روز یکشنبه در برابر راجر فدرر یا نواک جوکوویچ که برنده 12 از 14 Australian Open عناوین.

Australian Open | Thiem leaves top seed Nadal shell-shocked

بازیابی

Thiem تا به حال نادال اندازه گیری در دو مجموعه و او بازیافت از انداختن سوم را به نفع خود چهارم-مجموعه ای tie-breaker, گرفتن, کردن کف پس از سقوط به پیروزی در یک نقطه و بهره گیری از برخی از شانس خالص طناب به راه اندازی سوم و سرنوشت ساز نقطه بازی.

“من خوش شانس بودم که در وضعیت مناسب — خالص طناب بود و واقعا در کنار من” Thiem گفت. “اما لازم است چرا که او یکی از بزرگترین در تمام دوران است. “شما نیاز به برخی از شانس به ضرب و شتم او.”

چند بازیکنان جوان شده است ضربه زدن بر روی درب از سه بزرگ از نادال فدرر و جوکوویچ و یا Thiem یا Zverev را فرصتی برای ضربه زدن آن را باز کنید در یکشنبه نهایی.

آلمان Zverev بسیج از یک مجموعه را به توقف سه زمان اصلی-برنده Wawrinka 1-6, 6-3, 6-4, 6-2 و رسیدن به اولین نیمه نهایی گرند اسلم.

چیزهای بزرگ شده اند و نوک برای Zverev از او پشت سر هم به بالا 10 در سال 2017, اما او گفت که تا به حال او شده است فشار خود را بیش از حد سخت در رشته های.

“من این کار را انجام همه چیز را در یک راه بسیار حرفه ای راه. من صحبت کردن به کسی. من بیرون رفتن با دوستان. “من با داشتن شام. من فقط واقعا تقریبا بیش از حد متمرکز شده است.”

“من که تغییر کمی در این هفته… شاید این است که چگونه باید اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

Halep نسیم از طریق

ویمبلدون قهرمان سیمونا هالپ نیز بهره مند از یک رویکرد آرام تر به عنوان او کنار گذارده Anett Kontaveit 6-1, 6-1 برای رسیدن به نیمه نهایی و بدون رها کردن یک مجموعه.

رومانیایی چهارم بذر است که صرف وقت و دور از تنیس بین مسابقات گفت: او در نهایت احساس راحتی در بزرگترین مرحله.

“من فقط احساس اعتماد به نفس و احساس می کنم مثل من قادر به آن را انجام دهد” گفت: Halep که پس از رفتن او سوم عمده عنوان شده است. “این فقط یک احساس است که شما نمی بینید این جایزه به عنوان غیر ممکن است دیگر.”

Halep را نیمه نهایی در برابر شخص دو بار با شدت بهم زدن-برنده Garbine Muguruza که در ادامه قابل توجه بازگشت به شکل ضرب و شتم توسط روسیه 30 دانه آناستازیا Pavlyuchenkova 7-5 و 6-3.

“من بسیار هیجان زده به بازی اول نیمه نهایی در اینجا گفت:” unseeded سابق جهان شماره 1 که در سال 2016 باز فرانسوی و 2017 ویمبلدون. من شناخته ام او (Halep) برای مدتی طولانی پس از آن برای رفتن به یک بازی سخت,” او اضافه شده است.

Zverev تجدید تعهد برای اهدای برنده چک

الکساندر Zverev تجدید تعهد روز چهارشنبه برای اهدای $2.83 میلیون Australian Open برنده چک به bushfire تسکین اگر او در آسانسور عنوان پس از جارو به نیمه نهایی رسید.

سخاوتمندانه 22 ساله آلمانی در حال حاضر مطرح $50,000 توسط توزیع بیش از $10,000 برای هر بازی او برنده در ملبورن پارک نذر ساخته شده پس از دور اول برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر