آلمانی هفتم دانه الکساندر Zverev از بهبود آهسته شروع به ضرب و شتم قهرمان سابق استن Wawrinka 1-6 6-3 6-4 6-2 در اپن استرالیا روز چهارشنبه خود را برای رسیدن به اولین کار حرفه ای گرند اسلم نیمه نهایی.

Zverev بود یک بار به عنوان یکی از پیشرو ‘Next Gen’ رقیب برای شکستن گرند اسلم هژمونی نواک جوکوویچ رافائل نادال و راجر فدرر که به اشتراک گذاشته اند آخرین 12 رشته بین آنها است.

اما این که در ضرب و شتم فدرر و جوکوویچ در راه خود را به سال 2018 ATP نهایی عنوان سقوط کردن رادار به عنوان او موفق به گذشته به مرحله یک چهارم نهایی در رشته های.

“این احساس عالی است من نمی دانم چه می گویند” Zverev گفت. “من به خوبی انجام داده اند در دیگر مسابقات من برنده کارشناسی ارشد, من برنده World Tour finals اما من هرگز قادر به شکستن این سد در گراند اسلم.

“شما نمی توانید تصور کنید چه این به این معنی برای من و من امیدوارم که این خواهد بود که برای اولین بار از بسیاری.”

Zverev آمد و به سال اولین گرند اسلم فاقد اعتماد به نفس پس از از دست دادن هر سه خود را مجرد مسابقات در افتتاحیه ATP جام.

او بالغ 31 دو گسل در طول سه شکست اما او خدمت بوده است معصوم در این سال اولین گرند اسلم.

Zverev آمار 13 مطلب در روز چهارشنبه و در حالی که حریف خود را با تلاش خود در خدمت آلمانی رو 80% از اول خود را در خدمت.

“با تشکر برای یادآوری من. من فکر کردم من تا به حال را فراموش کرده در مورد آن” Zverev گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه که او انجام داد برای بهبود خدمت خود را از ATP جام.

“من بسیار سخت کار می کرد من کار زیادی بر روی آن. این یک گرند اسلم. این است که در آن شما قرار است برای بازی خود را با بهترین تنیس و من در انجام آن است.”

سوئیس Wawrinka که برنده اول خود را در سه گرند اسلم در ملبورن پارک در سال 2014 را شکست Zverev دو بار زود به نسیم از طریق باز کردن مجموعه اما 22 سال آمد خروش دوباره به مسابقه.

افتتاح مجموعه برابر Wawrinka اولین Zverev از دست داد در این سال استرالیا باز می شود اما او موفق به کسب سه بعدی مجموعه با شکستن او 34 ساله حریف خدمت پنج بار.

“من آماده به صحبت با مطبوعات در مورد اینکه چرا من از دست رفته در مجموعه های مستقیم به صداقت” Zverev به شوخی اضافه کرد که او نیاز به زمان برای تنظیم به شرایط به عنوان او با بازی در شب قبل از. “سپس نوع آن را تبدیل به اطراف و انرژی من را برداشت تا کمی.”

Zverev تبدیل اولین matchpoint زمانی که Wawrinka ارسال یک فورهند و او را ملاقات خواهد کرد یا بالا-کشت اسپانیولی رافا نادال یا اتریش Dominic Thiem برای یک محل در روز یکشنبه نهایی.

آلمان متعهد شده است$10,000 برای هر بازی او برنده و کل یک$4.12 میلیون ($2.82 میلیون دلار) جایزه اول پول به bushfire تسکین اگر او می رود به آسانسور جایزه در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی