پلیس استرالیا از دستگیری دو بعد از کاپیتان کوک مجسمه مخدوش

پلیس استرالیا گفت: آنها بازداشت دو زن پس از یک اساسنامه انگلیسی اکسپلورر جیمز کوک, کاپیتان اول غربی کشتی برای رسیدن به سواحل شرق استرالیا بود مخدوش اوایل روز یکشنبه در سیدنی.

پلیس نیو ساوت ولز هشدار داده شد به نقاشی های دیواری در طبخ این مجسمه در هاید پارک در منطقه مرکزی استرالیا بزرگترین شهر فقط بعد از 4 صبح (2000 GMT روز سه شنبه) قبل از آن دو در اواخر 20s دستگیر شدند.

زنان پیدا شد با یک کیسه حاوی تعدادی از اسپری-قوطی رنگ پلیس در بیانیه ای گفت. آنها حاضر به قید وثیقه و شارژ خواهد شد و با از بین بردن و صدمه زدن به اموال آن را گفت.

ضد نژادپرستی تظاهرات که به خیابان آمده اند پس از مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در بازداشت پلیس هستند و خواستار آن است که میراث از برخی از معماران در اروپا ساختمان امپایر بازبینی شود و خود را به مجسمه های پاره پاره کردن.

از سیسیل رودز در انگلستان به کریستف کلمب در ایالات متحده و پادشاه لئوپولد دوم در بلژیک مجسمه از سازندگان امپراتوری بوده است تحت حمله در هفته های اخیر در سراسر جهان گاهی از فرزندان کسانی که آنها یک بار colonised.

کوک اساسنامه بود به سرعت تمیز سیدنی شورای کارگران در صبح روز یکشنبه یک سخنگوی پلیس گفت:.

پلیس در همسایه ایالت ویکتوریا نیز بررسی آخر هفته defacing از مجسمه دو نخست وزیر سابق استرالیا در بالارات پارک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>