استرالیایی محکوم به اعدام در چین به صورت قاچاق مواد مخدر

استرالیا ملی به اعدام محکوم شده است در چین به صورت قاچاق مواد مخدر در دنیا است که می تواند بیشتر شعله ور تنش بین پکن و کانبرا.

استرالیا, وزارت امور خارجه گفت که “عمیقا غمگین” با حکم و تصریح کرد: این کشور در مخالفت با مجازات اعدام است.

این مرد به نام Chinese pinyin به عنوان “Kamu Jielaisibi” و شناسایی توسط رسانه های استرالیا به عنوان کم Gillespie بود دست مجازات اعدام توسط گوانگژو متوسط مردم دادگاه در روز چهارشنبه با توجه به اخطار ارسال شده در دادگاه سایت. اطلاع نشان داد بدون جزئیات بیشتر در مورد این متهم علاوه بر خود استرالیا ملیت.

با توجه به رسانه های محلی این مرد دستگیر شد در گوانگژو بایون گوآنگجو فرودگاه غرب از هنگ کنگ در ماه دسامبر سال 2013 با بیش از 7.5 کیلوگرم متامفتامین در چمدان چک شده. یک سخنگوی استرالیا, وزارت امور خارجه گفت: کمک های کنسولی بود که ارائه شده به مرد اما آنها را نه تایید هویت خود را با استناد به حریم خصوصی تعهدات.

چین و استرالیا بزرگترین شریک تجاری و همچنین به عنوان یک منبع اصلی سودآور دانشجویان بین المللی و گردشگران است.

اما روابط مشکل شده است, در سال های اخیر و بدتر پس از چین واکنش نشان داد و با عصبانیت به استرالیا تماس به صورت مستقل پروب به ریشه های مرگبار COVID-19 بیماری همه گیر. پکن پس از اعمال تعرفه های استرالیا جو و صدور هشدار سفر به گردشگران و دانش آموزان بیش ویروس مرتبط نژادپرستی علیه قومی در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید