کشورهای استرالیا بیشتر استراحت COVID-19 محدودیت

استرالیا بزرگترین متحده بیشتر خواهد شد سهولت عمومی COVID-19 محدودیت در کتابخانه ها و مراکز جامعه و کاباره ها در انتخابات گفت: در روز یکشنبه با وجود ضبط را افزایش می دهد در عفونت های جدید.

نیو ساوت ولز (NSW), پرجمعیت ترین ایالت گفت که از ژوئیه 1 50 نفر محدود در داخل سالن مانند رستوران ها و کلیساها می گیریم تا زمانی که سالن مشاهده یک فرد در هر چهار متر مربع قانون است.

کاباره ها و جشنواره های موسیقی نیز اجازه داده می شود به کار گیرند و از August اگر موارد جدید پایین باقی می ماند NSW برتر Gladys Berejiklian گفت.

دولت در روز شنبه گزارش داد اولین محلی منتقل COVID-19 مورد در هفته و مقامات دولتی در روز یکشنبه وجود دارد گفت: تا به حال شده است نه عفونت های جدید از اواخر جمعه.

داخلی کسب و کار

در کشور همسایه ویکتوریا که در آن بارها و مکانهای دیگر در حال حاضر محدود به 20 نفر داخل سالن کسب و کار اجازه خواهد داشت که تا 50 نشسته کاربران از 22 ژوئن گفت: دولت برتر Daniel Andrews. همه ورزش ها برای کودکان خواهد, رزومه, او گفت:. داخل مراکز ورزش و فیزیکی فضاهای تفریحی مانند ورزشگاه اجازه خواهد داشت به میزبان 20 نفر با کلاه تا 10 بزرگسالان در هر گروه او اضافه شده است.

سخت مستند محدودیت و بسته شدن دولت و مرزهای ملی را مجاز استرالیا برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با بسیاری از نقاط کشور این ادعا به حذف این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>