نویسنده Khyrunnisa یک مستند لیست خواندن برای شما

شادی صبح توسط P. G. Wodehouse

‘Joy in the Morning’

‘شادی در صبح’

این فهرست PG Wodehouse کار همه آنها را – Jeeves, برايت Wooster استبدادی خاله خنده دار عاشقانه دولایه شاعرانه academist:: دانشجویان به خوبی گره طرح شوخ طبعی شوخ طبعی و بارهای سرگرم کننده. این کتاب تضمین شده است به شما شادی هر زمان از روز است. من دوست داشتم که شامل تمام کتاب Wodehouse من تمام زمان های مورد علاقه من در اینجا.

تعادل خوب توسط Rohinton میستری

میستری را حجیم و جذب رمان دوم این است که مجموعه ای در برابر پس زمینه اضطراری در هند. از طریق زندگی چهار مردم عادی, یک دانش آموز, دو کارگر ‘نجس’ و یک خیاط نویسنده ارائه چندساله مشکلاتی که امد و شد زیاد هند – سیستم طبقاتی و فقر و فساد و نابرابری اجتماعی – با همدلی و شفقت است. این یک تلخ کتاب که برگ شما احساس غمگین اما ذهن هرگز آن را یک افسانه خوانده است.

‘A Fine Balance’

‘یک تعادل خوب’

کرونیکل از مرگ پیشگویی توسط گابریل گارسیا مارکز

این رمان که به خوبی بازسازی قتل 27 سال بعد مورد علاقه من است کتاب مارکز. سانتیاگو Nasar کشته شد و دو برادر. این است که هیچ اسپویلر برای هر کس می داند که قاتلان هستند و زیبایی از این کتاب نهفته است که چگونه مارکز با وجود افشای این حق در آغاز مدتها توجه خواننده را با محض سحر و جادو از داستان گفتن هنر است.

‘'Chronicle of a Death Foretold’

“کرونیکل از مرگ پیشگویی’

مستبد: شکسپیر در قدرت توسط استفان ” Greenblatt

این بسیار عالی تحلیل ظالم در هفت نمایشنامه های شکسپیر به کنکاش عمیق به چه ظالم. آنچه قابل توجه در مورد این باهوش کتاب است که بدون نام بردن از افراد آن است که یک canny یادآوری تشابه وجود دارد که در آمریکا و دیگر نقاط جهان معاصر.

‘Tyrant: Shakespeare on Power’

‘جبار: شکسپیر در قدرت’

اسطوره ما زنده توسط: ماجراهای در دموکراسی و آزادی بیان و دیگر لیبرال اختراعات توسط پیتر غار

نویسنده تیز تردید و شوخ معرض خود خدمت ایده از ‘جهان’ تأکید می کند که تنها انسان موسسات می تواند ما را به درست و عادلانه جهان است. ریشه در پاک کردن چشم, اما نه عاشقانه مفاهیم عدالت و انصاف آن است که یک نیروبخش بخوانید.

‘The Myths We Live By: Adventures in Democracy, Free Speech and Other Liberal Inventions’

‘اسطوره ها زندگی می کنیم توسط: ماجراهای در دموکراسی و آزادی بیان و دیگر لیبرال اختراعات’

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال خواندن در metro@thehindu.co.in

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید