‘بیداری’ نقد و بررسی فیلم: یخ-قاب شات

آن را مانند یک گروه از دوستان نشسته اند با هم برای ساختن یک فیلم است. برخی سهولت و حس آرامش می رسد از اولین دنباله ای از Atul Mongia کوتاه بیدار که در دسترس است رایگان در مامی طول سال برنامه های خانه تئاتر از مارس 9 تا 16 سال 2020 است.

Sameera (Ishika موهان Motwane یک عکاس در زندگی واقعی) با تیراندازی یک زن و شوهر (چایتانیا-Chaitanya Hegde و Ruchi Narain). وجود دارد آشنا پچ پچ گفتگو در مورد تناسب اندام روال و کلاری است که شما را به خوبی تا به حال با خود دوستان است. وجود دارد که هوا از خودانگیختگی و آشکار است که هر کلام در اینجا و در دیگر بورس نیست احتمالا اند اسکریپت در سنگ.

بیدار (کوتاه)

  • مدیر: Atul Mongia
  • بازیگران: Ishika موهان Motwane, Yudhishtir Urs نیکلاس براون Reshmy Skills Matter, Suhaas Ahuja
  • داستان: چگونه است آن را برای یک زن به زندگی با شوهر است که همیشه در کنار او و در عین حال کاملا?

همه چیز عادی به نظر می رسد و آشنا در روال تا Sameera می رود بازگشت به خانه را به نوازش با شوهرش Vikram (Yudhishtir Urs) به خواب. یک مرد است که وجود دارد در کنار او و در عین حال نه کاملا. رابطه خود را مانند یک هنوز هم در زندگی هنری و یا به جای یک توقف فریم شات اگر یکی بود به استفاده از یک مدت از عکاسی خود را. وجود دارد خاطرات گذشته که اوضاع جنبشی به جای ثابت بودن. یک دوست از گذشته Nikhil (نیکلاس براون) توسط ضربه زدن بر روی درب دوباره و دیگری دوست عزیز مگی (Reshmy skills matter) می خواهد او را به حرکت از حالت سکون و شروع دوباره.

Ishika موهان Motwane نشان میدهد که او به خوبی در مقابل دوربین به عنوان او است که در پشت آن است. وجود دارد ممکن است آشکار راحتی از بودن در یک خانه تولید’ اما این نمی تواند تخفیف این واقعیت است که لحظاتی وجود دارد که او زیبا و رسا و سیالات در انتقال عمیق تر آسیب پذیری با وجود ظاهری عادی. شخصیت او به نظر می رسد به تسلط تعارض بین خواسته های درونی و بیرونی کنترل. اما او ؟ او عادت کرده به دیوار او ساخته شده در اطراف خود و یا او را در غار به او احساسات ؟ این فیلم ارائه می دهد بدون پاسخ. این همه در مورد یک زن و عجیب و غریب معادله با شوهرش که هنوز هم در حال پیشرفت است. ما فقط می توانیم حدس می زنم.

بازدید www.mumbaifilmfestival.com/mamiyearroundprogramme

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>