‘دور’ تریلر: هیلاری سوانک ستاره در Netflix بکشد فضای جدید حماسه

از مغز در پشت جمعه شب چراغ و والدین در حال حاضر می آید یک سری جدید بازیگران دو بار جایزه اسکار برنده هیلاری سوانک, اکران در 4 سپتامبر: دور.

از اجرایی تولید کننده به دور یک هیجان عاطفی و درام در مقیاس حماسی که جشن های باور نکردنی پیشرفت انسان می تواند رسیدن به و فداکاری های شخصی آنها را در طول راه.

به عنوان آمریکایی فضانورد اما سبز (هیلاری سوانک) آماده برای رهبری بین المللی خدمه در اولین ماموریت به مریخ او باید آشتی او تصمیم به ترک همسرش (Josh Charles) و دختر نوجوانش (Talitha Bateman) هنگامی که آنها به او نیاز ترین.

 

به عنوان خدمه سفر به فضا تشدید شخصی خود پویایی و اثر دور بودن از عزیزان خود را از پشت بر روی زمین تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده است. دور نشان می دهد که گاهی اوقات برای رسیدن به برای ستاره ما باید خانه را ترک پشت.

ایجاد شده توسط اندرو Hinderaker سری اجرایی تولید شده توسط showrunner Jessica Goldberg, Jason Katims مت ریوز اندرو Hinderaker ادوارد زیک, هیلاری سوانک, آدم Kassan و Jeni Mulein.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>