‘Axone’ نقد و بررسی فیلم: شوخ و فرهنگی ریشه دار

مانند چند فیلم را نشان می دهد و انتشار در سه ماه گذشته که در نظر گرفته نمی شدند برای دیدن نور روز در طول یک بیماری همه گیر در می یابد نوظهور ارتباط مخاطبان immured در خانه. در مورد Axone, این تبعیض در مواجهه با مردم از غرب — که در پایان دریافت نابجا و ضد چین و تعصب با توجه به ریشه های کروناویروس — احساس می کند خیلی بیشتر فوری است. این othering’ در شمال شرقی شهروندان خود را بر اساس ظاهر و زبان و لهجه و آداب و رسوم و غذاهای بوده است دیرینه موضوع و Axone معاملات با آن با سبک سری و مشاهده شوخ طبعی در حالی که گاهی اوقات کشیدن مشت در برابر تبعیض و پرداختن به آن به طور مستقیم. دومی می توانست آموزشی به عنوان ترس با ‘سینما با یک پیام” اما Axone‘s صحت را تضمین می کند آن را نمی کند.

این فیلم یک مثال خوب از یک جمعیتی از مردم در گفتن داستان خود را دارند. روایت و نگاه فیلم را یک عمر در کیفیت به آنها که نمی توان به راحتی جعلی. اگر چه در حال وقوع در داخل حباب ایجاد شده توسط تعداد کمی از دوستان در شمال شرقی دهلی نو, این فیلم نیست, insular در آن گفتن. آن را می پردازد مناسب ادای احترام به فرهنگ شرقی, در حالی که همچنین آوردن خصیصه های ذاتی یک به طور معمول طبقه متوسط دهلی نو محله است که به یک سرگرم کننده Punjabi مادر بزرگ با نام مستعار mataji (دالی Ahluwalia).

Axone

  • کارگردان: نیکلاس Kharkongor
  • بازیگران: Lin Laishram, Sayani گوپتا دالی Ahluwalia, Lanuakum Ao, Jimpa Bhutia
  • داستان: در حال وقوع در طول دوره از یک روز فیلمی چند نفر از دوستان در دهلی نو به عنوان آنها طبخ Axone برای عروسی

برخی از انتقاد از تبعیض است داغدار در حالی که دیگران شوخ حفظ تعادل خوب است. در شروع فیلم ما می بینیم یک زن و شوهر زندگی در همان ساختمان به عنوان دو شمال شرقی شخصیت های حیله گر خود را ‘مغایرت’ به همان تقریبا به عنوان اگر هر دو جامعه ‘مهاجر’. آن همه روابط در پایان هنگامی که شخصیت خود را فوران علیه سرخپوستان’. تعصبات به تصویر کشیده نمی شوند بی سابقه و در عین حال برای دیدن مردم در آن زندگی می کنند روزانه یک تجدید اثر که احتمالا قدرت سمعی و بصری روایت است.

فیلم بزرگترین نقطه ضعف آن است ساختار. اگر چه حول آشپزی, Axone, یک تند بو ظرف برای عروسی در نظر گرفتن محل همان شب فیلم می رود در همه جهت تقسیم بین شخصیت و اغلب برش در نقاط زمانی که شما می خواهم می خواهم برای دیدن بیشتر از یک صحنه. برخی از بخش های کشیدن در حالی که دیگران احساس می کنید بیش از حد کوتاه است. اما یکی می تواند استدلال می کنند چنین است که ما در زندگی روزمره با اتفاقی. اجازه دهید به تنهایی یک روز هنگامی که آن همه اشتباه می رود. روابط بین شخصیت ها از دوستی ابهامات و ناامنی نیست با توجه به اندازه کافی زمان روی صفحه نمایش برای ایجاد یک تاثیر است. وجود دارد که بسیاری از همدلی ایجاد شده برای شخصیت Chanbi با توجه به Lin Laishram را تجسم یک رواقی کمی خودخواه مسلط و در عین حال آسیب پذیر ، با بقیه بازیگران به خصوص یکی از مست, دوستان ماهرانه را از طنز در فیلم و unapologetically نمایش جزئیات یک فرهنگ خاص.

مواد غذایی مانند یک رکن اساسی هر فرهنگ حمل با آن همه چیز را از سنت به مهارت های به دست آمده از طریق نسل ها. از طریق مواد غذایی, Axone به ارمغان می آورد بوی یک فرهنگ (اگر چه در زمان کمی بیش از حد بر روی بینی). گروه بویایی حس است که اغلب فراموش شده در صوتی و تصویری, متوسط, و وجود دارد و جذابیت خاصی به نه تنها دیدن و شنیدن بلکه بوی یک داستان است.

Axone است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید