Ayushi مراحل آن را در سختی تفنگ رویداد

آن است که سخت ترین رویداد در تفنگ و تپانچه. تفنگ 3-موقعیت رویداد مطالبات 120 عکس در طول صلاحیت 40 در هر دو زانو مستعد ابتلا ایستاده و موقعیت. پس از آن است که 45-ضربه نهایی.

بر خلاف حوادث هوایی که در آن جوانان شوت از 10 متر به اعتصاب کلاس جهانی نمرات خیلی زود در حرفه خود 50m رویداد قابل توجهی نیاز به تجربه و تخصص است.

پیشرفت های قابل توجهی را

با توجه به این افت 19 ساله Ayushi Podder انجام داده است قابل ملاحظه ای به خوبی در میان شش شارت برای بازی های المپیک توکیو. Ayushi تا به حال چشمگیر نمرات 1174 و 1168 در مسابقات المپیک.

از تیراندازی 1121 در بخش تاریخ 2018 در مسابقات قهرمانی جهان در کره جنوبی به نمرات 1137 و 1154 در تاریخ جام جهانی در زول, Ayushi آمده است یک راه طولانی در یک زمان کوتاه است.

همچنین بخوانید: بازی های المپیک تیراندازی انتخاب: Saurabh chalks تا بهترین خود را در هوا و تپانچه

“Ayushi یکی از امیدوار کننده ترین و سازگار جوانان می گوید:” عملکرد بالا مربی هندی, تفنگ, تیم, المپیک Deepali Deshpande.

Ayushi پدر Pankaj Podder که با این نسخهها کار در راه آهن است خود را در سطح ملی تیرانداز و بین المللی واجد شرایط مربی.

آن Pankaj که آغاز Mehuli Ghosh, بازی های کشورهای مشترک المنافع air rifle, نقره, مدال, به, تیراندازی, به همراه دختر خود را زمانی که او راه اندازی چشم گاو آکادمی در سال 2014.

مرتب برای 2024

پس از انجام خوبی در Khelo هند جوانان, بازی های Ayushi به تازگی پذیرفته به صدر است و بخشی از توسعه گروه در حال مرتب برای 2024 بازی.

Ayushi درخشان pencil-sketch, هنرمند نیز آموزش دیده در Odissi تحت دنا Ganguly, همسر سابق هند کاپیتان Sourav Ganguly. در حال حاضر در این مستند او شل غربی با رقص و موسیقی و نگه می دارد مناسب از طریق یوگا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید