Ayushmann, نقش پول دزدی را ‘Bella Ciao” در پیانو

بازیگر Ayushmann, می گوید: او است که “مرگ” را به بازی یک شخصیت مانند استاد از “دزدی” و امید فیلمسازان بالیوود در حال گوش دادن. محبوب Netflix, جرم و جنایت, درام, اسپانیایی, ستاره آلوارو Morte نقش استاد که به ارمغان می آورد با هم یک دسته از جنایتکاران حرفه ای که در لباس قرمز روپوش مخصوص و سالوادور دالی ماسک به غارت ضرابخانه سلطنتی اسپانیا.

با توجه به توییتر روز دوشنبه “Andhadhun” ستاره آپلود یک ویدیو که در آن او بازی “Bella Ciao” ایتالیایی در اعتراض عامیانه آهنگ که تبدیل شدن به محبوب در سراسر جهان پس از شامل در نمایش بر روی پیانو.

 

“من می خواهم به استاد. من می خواهم برای قرار دادن این در جهان است. سلام و احترام فیلمسازان! لطفا! من در حال مرگ به انجام چیزی شبیه به این” او زیر نویس کلیپ.

در اشاره به مستند فرمت در میان coronavirus همه گیر در کشور Ayushmann گفت: “ای “خارش” را به رفتن به محل کار.

“اما صبر یک فضیلت است که آنها می گویند. آرام. تا پس از آن Bella Ciao #MoneyHeist,” او نوشت.

در سال گذشته وجود دارد گزارش می دهد که Shah Rukh Khan تولید خانه فلفل قرمز به دست آورد حقوق برای هند اقتباس از Netflix سری. ستاره بعد از رد شایعات.

از آن پس بسیاری از طرفداران باید آمد تا با نسخه خود را از نحوه بالیوود بازسازی نشان می دهد می خواهم نگاه.

پاسخ دادن به Ayushmann ویدئو فیلمساز Navjot Gulati گفت: “عبور از قلب خود را و به من بگویید که شما نمی خواهید برای دیدن Shah Rukh به عنوان استاد و Tabu به عنوان Lisbon? شما می توانید ریو!”

که این بازیگر گفت: “من یک SRKian braah.”

فصل چهارم از “پول دزدی” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>