خود انزوا است یک برکت و رحمت در لباس مبدل. برای آن اجازه می دهد تا شما را به تماشای/دوباره فیلم است که شما در غیر این صورت ممکن است از دست رفته بر روی صفحه نمایش مانند چگونه من به پایان رسید تا به تماشای Ayyappanum Koshiyum در آمازون نخست به تازگی. چه فریبنده برای من بود نمایان تفسیر مردانگی اجرا می شود که در طول فیلم ،

جذاب کشش در Ayyappanum Koshiyum می آید در قالب کلامی رویارویی Koshi (فوق العاده Prithviraj Sukumaran) و پدرش skills matter (Ranjith) هر دو از آنها توسط خود مردسالار ارزش هستند اما در مواجهه زمانی که سوالات مربوط به مردانگی بوجود می آیند. این مهم است که به بررسی چگونه Koshi درک است در چشم پدرش: یک پسر نوجوان با تستوسترون مسائل. شما ببینید ناامیدی در Koshi چشم در تلاش برای ثابت کند که او هیچ کمتر از یک “انسان” با احساسات اساسی رانده شده توسط متنفرم. در یکی دیگر از فیلم Koshi خواهد بود که قطعا سیلی skills matter که در صحنه — اگر شما در حال فکر کردن در مورد Vada چنایکه تا به حال مشابه مجموعه شما به تنهایی نیست. “این است که بین Ayyappanum Koshiyum. نمی شامل زنان و کودکان در این. در غیر این صورت این به پایان خواهد رسید تنها با مرگ هر یک از ما.” Koshi مسائل هشدار به skills matter که پیام را دریافت می کند با یک بازی گاه به گاه: “این که چگونه زندگی مردان هستند, شما درخت همکار.” این کشش کل اگر من می گویند که ستون فقرات از Ayyappanum Koshiyumدر نتیجه یک یدک کش از جنگ که “ایده آل” انسان و نشان دادن تیره طرف از شرارت.

در همان صحنه Koshi متوجه می شود که قابل توجه نبود و می پرسد این را به پدرش: “آنچه در مورد زندگی ، اگر یکی از ما می میرد و سپس یک یا در نهایت از یک قاتل و یا یک زن بیوه است.” همسر خود را Ruby (آنا راجان) دخالت در این مقطع و admonishes skills matter برای تحریک Koshi به افراط در یک جنگ با Ayyappan Nair (Biju منون در یک عملکرد فوق العاده). صحنه به پایان می رسد با روبی تنگ سیلی از Koshi برای عبور از مرزی که این موضوع مربوط به مردان است. Koshi اگر شما فکر می کنم در مورد آن اساسا شمارنده خود استدلال بر مشارکت زنان در طرح بزرگتر از همه چیز است. اما درست است که از یک پدرسالار درست است ؟ کل این کشش و حاصل گفتگوهای جذاب هستند. چون Ayyappanum Koshiyum (نوشته و کارگردانی شده توسط Sachy) باعث می شود یک قیاس جالب در آنچه به منزله یک “انسان” در وهله اول و نشان می دهد که ضعف از غرور مرد. فوق توالی خاص را نشان می دهد اوج مردانگی با زنان صرف اطرافیان به مجموعه مقالات این سایت متعلق به و توسط مردان است.

The fault in our stars

در حال حاضر شما باید آگاه باشید که مردانگی است اجتماعی ساخت و که مردان را به کیهانی تا چه حد در دفاع از خود مردانه, وضعیت هر روز. من آمد در سراسر یک نقل قول جالب از توماس هابز در حالی که تماشای یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط اچ. او نوشت: “هنگامی که از مردان زندگی می کنند بدون ترس از یک مشترک قدرت آنها زندگی می کنند در یک حالت warre. در warre هر انسان است که در برابر هر مرد دیگر.” هابز’ نقل قول کامل شرح جهان ساکنان توسط شخصیت های Ayyappanum Koshiyumبا وجود داشتن یک مشترک برق: نظم و قانون — بر خلاف می گویند کولوسئوم که در آن گلادیاتورها’ انسانهای با شهامت و قدرت قرار داده شد تست کنید. آنها کمی بیش از ماچو مرد و یک کمی کمتر از جانوران است. در یک مقاله در هندو, Rajeev Bhargava ارائه فوق العاده استدلال در مردانگی. او می گوید: “مردانگی است نه به طور طبیعی داده می شود اما یک هدف به دست آورد. به دنیا آمد پسر یک امتیاز است اما یکی است که می تواند از دست داده و اگر یکی نیست به درستی آغاز به شیوه های مردانه. علاوه بر این مرجع باید با حفظ این امتیاز عملکرد منظم.”

مرکزی شخصیت Ayyappan و Koshi در یک حالت ثابت از ترس از حال آزمایش مردانگی خود را به ویژه هنگامی که غرور خود را دریافت کبود. به عنوان Bhargava استدلال آنها نیاز به حفظ امتیاز با عملکرد منظم. کلمه ‘عملکرد’ در اینجا ترجمه برای غرقه شدن در بی فکر عمل می کند و در تلاش برای برتری بر دیگری. آنها هرگز متوقف به ورزش مرد خود افتخار و غرور است که با آن می آیند. برای قرار دادن آن را به آرامی آنها مردانه جانوران که نیاز به رام فقط با یک دیگر. “اگر این وضعیت ادامه یابد آنها را به کشتن یکدیگر می گوید:” یک افسر پلیس است. Ayyappan و Koshi ممکن است پنهان در زیر پتو تنومند دل مردان اما در اعماق آنها بسیار ناامن در مورد غرور و افتخار خود را در ارتباط با جنسيت ، این ناامنی است چه Sachy به نظر می رسید که شنود گذاشته به Ayyappanum Koshiyum.

Koshi skills matter نفس خراشیده می شود زمانی که او با توجه به دو سیلی توسط Ayyappan Nair, زمانی که او در بر داشت به صاحب مشروب در الکل-منطقه آزاد. نفس خود را ناشی از این واقعیت است که) او سابق ارتش و ب) او شده است در برخورد با یک sub-بازرس کسی است که در پایین منظور از ساختار قدرت. Ayyappan نفس است خراشیده زیرا) او تنها پروتکل های زیر و ب) او می ایستد و ناتوان در مقابل یک پس زمینه ممتاز. این حادثه مجموعه یک بمب از حوادث ماموت ابعاد و آبشاری اثر است. چه شروع می شود به عنوان یک درگیری بین دو نفر تبدیل به یک مبارزه بین دارا و ندار. بنابراین شخصی خود مسئله می شود کمی سیاسی است.

Ayyappanum Koshiyum است که اساسا تمدید نفس بازی ساخته شده بر روی نفت خام واقعیت و در عین حال بسیار اصلی و قانع کننده می گوید:” هندو‘s review. راه Sachy اش ساخته شده اسکریپت, روش سوارکاری در درجه اول در نفس عامل من را به یاد یکی دیگر از فیلم های بزرگ و من به تماشای در چنای جشنواره بین المللی فیلم در سال 2018 است. آن است که لبنان فیلم توهیننیز مربوط به دو شخصیت که رنج می برند از یک بیماری شایع غرور مرد. هر دو Ayyappanum Koshiyum و توهین به دنبال یک شبیه روایت arc. دو مرد نزاع در چیزی بی اهمیت و چیزی است که می تواند حل و فصل شده است با یک “ببخشید” است که عمل به عنوان یک نقطه از تنش برای شخصیت. اما بر خلاف Ayyappanum Koshiyumکه جرقه پرواز در هر زمان دو مرد وارد قاب توهین شد دقیق تر و عمیق سیاسی دادگاه درام.

دو روح یکی قلب

توهین مراکز در اختلاف بین تونی هانا (Adel Karam) یک لبنانی مسیحی و یاسر عبدالله سلامه (Kamel ال Basha) یک فلسطین پناهنده و یک کارگر ساختمانی. یاسر که با این نسخهها کار در نزدیکی تونی محل متوجه یک ساخت و ساز غیر قانونی از یک لوله آب ارائه می دهد و برای رفع آن است. مهربان به نظر می رسد و ناسزاهای رد و بدل شده. یاسر آورده است به تونی گاراژ به عذر خواهی برای تماس او را “f***ing خراش”. هنگامی که سابق تلاش می کند به راه رفتن و گذشته تونی او می گوید: “من آرزو می کنم آریل شارون پاک کرده شما همه را.” یاسر پرتاب پانچ در روده شکستن دنده و یا دو. تونی میکشد یاسر به دادگاه و به زودی این موضوع توپ های برفی به بیشتر سیاسی جنگ بین لبنان و فلسطین.

نسبت به پایان توهینوجود دارد جانسوز لحظه بین دو شخصیت است. یاسر بازديد تونی در شب قبل از قضاوت و می گوید: “همه ما می دانیم که شما [لبنان مسیحیان] بچه ها هستند. شما یک دسته از گریه نوزادان است.” قادر به سرکوب خشم تونی اراضی پانچ در Yasser مانند راه دوم را انجام داد. دوربین کاهش به یک نمای نزدیک از تونی لرزش دست. یاسر از سوی دیگر می شود روی پای خود را و می گوید: “من متاسفم” و پیاده روی دور. من به یاد داشته باشید که چگونه این جشنواره مخاطبان در واکنش به توهین, اما من قطعا می دانم که این صحنه رو بلندترین تشویق.

آن عهد را نشان می دهد pointlessness از پوشیدن یک مردانگی تا آستین خود را. ما مطمئن هستیم که اگر Ayyappan و Koshi را برای بهتر تغییر. اما اگر یک به یک برگ از توهینآن این است: بزرگترین شکل مقاومتی است کیفیت به گام به عقب و عذر خواهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی