‘Ayyappanum Koshiyum شد یک منحنی یادگیری برای من می گوید فیلمبردار Sudeep Elamon

واقعی و خام است. که کارگردان و نویسنده Sachy دستور برای فیلمبردار Sudeep Elamon زمانی که او با نزدیک شدن به lensman برای پیوستن به این تیم از Ayyappanum Koshiyum. با تشکر از کار خود را به عنوان یک حیات وحش عکاس و فیلمساز Sudeep تا به حال مقدار زیادی از تجربه تیراندازی خام و فیلم واقعی از موجودات جنگل. آن را مانند یک فیلم مستند که Sachy دیدم که ساخته شده را انتخاب کنید او را 26 ساله به ساقه فیلم است.

“او به من گفت که او از من خواست به ساقه یک “وحشی فیلم’. که تا به حال من رو. این یک منحنی یادگیری برای من می گوید:” سه-فیلم-کارگردان از عکاسی به عنوان او در مورد عکسبرداری از فیلم است که آمار روزنه با آن به سرعت گام روایت از یک نفس کشمکش بین دو شخصیت های Ayyappan Nair و Koshi, essayed توسط Biju منون و Prithviraj Sukumaran بود.

Sudeep Elamon

Sudeep Elamon

شات های بیشتر در Attappady و حومه پلککد فیلم veers دور از همه معمول منظره صحنه یکی را دیده از چشم انداز است. Sudeep می گوید او و Sachy مشتاق بودند در اجتناب از چنین تصاویری و آهسته حرکت فریم است که در حال حاضر تبدیل به ویژگی های منظم از چند مالایالام فیلم.

وجود دارد که بدون استفاده از جرثقیل, آهنگ موبایل و یا هر گونه تجهیزات. “بسیاری از این فیلم با یک دست برگزار شد و بسیاری از زمان من در ضخامت از عمل است. آن شگفت انگیز بود برای دیدن فداکاری از بازیگران سرب. برای من رویارویی نهایی بین این دو بود که هیجان انگیز ترین و به چالش کشیدن به فیلم. مدیر تا به حال تصمیم به استفاده از تکراری به عنوان است که معمولا انجام می شود برای مبارزه توالی. هر دو Raju ettan (Prithviraj) و Biju ettan شد بازی به صورت دنباله ای طراحی شده توسط مبارزه استاد Rajasekharan. معمولا چنین صحنه های مبارزه در حال شات با استفاده از دو یا سه دوربین و شیرین هنرمندان در لغزش به انجام کار سخت ، اما در این فیلم همه چیز را که ما را بر روی صفحه نمایش انجام شده توسط بازیگران خود و من سمت راست وجود دارد در کنار خود آرنج و یا در نزدیکی خود پا به تصرف خود در عمل. و هر صحنه به ضرب گلوله کشته شد در میان یک جمعیت از 400 به 500 نفر می گوید:” Sudeep کلمات خود غلت یکی پس از دیگری به او بازگو که سریع صحنه عمل نسبت به پایان فیلم است.

Sudeep Elamon and Biju Menon on the sets of ‘Ayyappanum Koshiyum’

Sudeep Elamon و Biju منون در مجموعه ‘Ayyappanum Koshiyum’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

او ادامه می دهد: “یکی از صحنه های مورد نیاز Raju ettan به بلند کردن Biju ettan و سلام او بر روی زمین. هر دو این بازیگران بودند بازی و اگر آنها ساخته شده و نور از آن به آنها گفت: ما به درخواست آنها برای پس گرفتن. زمانی که راجو ettan واقعا آن را انجام داد, ما همه بهتزده.”

برای دریافت این شخصیت را به نمایش در چهره بین Ayyappan و Koshi, Sudeep ثابت یک دوربین به کلاه کردم و نزدیک به گرفتن احساس از نبرد بین این دو است. “که واقعا جالب بود. در برخی از صحنه های Ayyappan و Koshi شد دام بیش پاهای من یا کارگردانی ضربات خود در دست من. پس از آن خیلی نزدیک, Prithviraj به من گفت به کنار حرکت به سرعت در حالی که ضربه او در دست من است. اما تمرکز من بر روی شات کردم و ضربه. من تو را دیدم ستاره ها در حالی که برای! به طور مشابه در یک صحنه Biju ettan تا به حال به پیچ و تاب و پای من. او به من هشدار داد که اگر من حرکت بدن همراه آن من می خواهم تا پایان با یک پا رگ به رگ. اما هر سختی به ارزش آن. همه کسانی که به صحنه آمده اند تا به خوبی” می گوید: Sudeep.

Sudeep Elamon and Prithviraj on the sets of ‘Ayyappanum Koshiyum’

Sudeep Elamon و Prithviraj در مجموعه ‘Ayyappanum Koshiyum’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Sudeep ادعا میکند که هر یک از سه فیلم های او مشغول به کار شده است یک تجربه عملی برای دیدن در محله های نزدیک چگونه کل فیلم visualised و نقل. فارغ التحصیل از ارتباطات بصری از آسان یادبود دانشکده هنر و علم در چنای Sudeep قادر به کار به عنوان دستیار فیلمبردار در طول فیلمبرداری از یک سال سری نیروی زندگی 2 برای حیوانات سیاره در سال 2013. هنگامی که بیش از او در نقل مکان کرد به انجام تبلیغات. “دوست من Goutham Soorya و من نزدیک S Kumar یکی از ارشد-اکثر فیلم برداری از Malayalam سینما به انجام عکسبرداری از آگهی. او مربی من در طول کار و این تبدیل شد به یک نقطه عطف برای من. حتی امروز من به او به نوبه خود برای مشاوره و او بوده است که نور هدایت را برای من می گوید:” Sudeep.

در ضمن همراه با Goutham او تصمیم گرفت به طور مستقیم یک فیلم. ویرایشگر فیلم Appu Bhattathiri به آنها برخی از راهنمایی برای سرمایه گذاری در فیلم و با پول هم مخلوط توسط دوستان و اعضای خانواده آنها ساخته شده Sleeplessly شماکه برنده یک محل در Malayalam سینما در حال حاضر بخش از 24 نسخه از جشنواره بین المللی فیلم کرالا.

در خون او

  • سینما در Sudeep را ژن. او پدر بزرگ کریشنا Elamon یکی از پیشگام فنی واجد شرایط, صدا, ضبط صدا در سینمای هند. Sudeep پدر Suresh Elamon است چند برنده جایزه عکاس حیات وحش با دلخواهی کارنامه.

هنگامی که او helming یک فیلم دوباره ؟ او می خندد و با خجالت و می گوید: “زمانی که من به عقب نگاه در حال حاضر من درک می کنم که چگونه ما خوش شانس بودند که این فیلم رفت ، در تمام این سه فیلم کار کردم که مدیران بودند scenarists و نویسندگان بیش از حد و من تو را دیدم فکر کردم که رفت به هر صحنه و هر کلمه و هر یک دنباله. برای مثال هنگامی که از من خواسته Sachy ettan اگر Koshi صحبت می کنند در یک راه خاص. او توضیح داد که در طول چگونه و چرا او خواهد بود. من در هیچ عجله به طور مستقیم یکی دیگر. من می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر می گوید:” Sudeep. او می گوید این همان منحنی یادگیری در مورد نهایی و Pathinettam Padi به عنوان به خوبی. “در حالی که کار کردن با کارگردان یکی می داند چقدر من باید برم.”

اگر چه او هیجان زده است که Ayyappanum Koshiyum تیک تاک تمام جعبه سمت راست با بینندگان Sudeep است که در حال حاضر در کار بر روی یک recce ماموریت نهایی مکان برای جود Anthany یوسف فیلم جدید 2403 Ftبازیگران Tovino توماس آصف علی Jayasurya و Kunchacko Boban. این فیلم بر اساس سیل که زده کرالا در سال 2018 است. “این است که ارتفاع ایدوککی سد و فیلم است که در یک بوم. حتی به من ارائه می دهد برای برخی از تکالیف من تا به حال به نوبه خود آنها را به تمرکز بر روی این فیلم است. این نشان دهنده چالش ها و رنج و استقامت مردم ما و ما باید به کار سخت را به انجام عدالت به موضوع است. آن است که رفتن به بسیار چالش برانگیز می گوید:” Sudeep.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>