B. Ed. دانشجو Sreedevi G صعود درختان نارگیل به عنوان او به دنبال در حرفه پدر از برداشت نارگیل

بیست و چهار سال Sreedevi G از شرنور در کرالا کوچک ارتفاعات جدید در این مستند در کرالا است. B. Ed. دانشجوی NSS تربیت معلم, کالج, Ottappalam یاد به صعود از درختان نارگیل در طول مستند و شروع به کسب درآمد با برداشت نارگیل در محله است.

به عنوان اپیدمی ناشی از مستند در ماه مارس به ارمغان آورد زندگی را به یک وقفه در کرالا Sreedevi تعجب که چگونه او می تواند به او کمک کند بیمار پدر و مادر Gopalan و مان به پایان می رسد دیدار به عنوان مستند تا به حال او را مجبور به گرفتن یک استراحت از کار خود را از برداشت نارگیل. اگر چه دانشگاه بسته شده بود در ماه مارس او را به عهده گرفت که این مستند خواهد بود به زودی برداشته و زندگی را به حالت عادی بازگشت. اما زمانی که این وضعیت را بهبود نمی بخشد و مستند تمدید شد, خانواده تا به حال به فکر می کنم از راه هایی برای افزایش درآمد خود را. پس از فارغ التحصیل شدن در تاریخ او به فکر راه برای به دست آوردن یک زندگی است که رعایت هنجارهای اجتماعی فاصله.

“من فرزند ارشد از سه خواهر و پدر و مادر من استفاده می شود به این نکته اشاره کرد که اگر آنها به حال او قادر بوده اند به دنبال پدر من قدم به قدم. این است که زمانی که من فکر کردم از برداشت نارگیل برای زندگی” را به یاد می آورد Sreedevi.

B.Ed. student Sreedevi G, a resident of Malappuram, learnt to climb coconut trees during the lockdown. She helps her father, a coconut plucker

B. Ed. دانشجو Sreedevi G ساکن شرنور یاد به صعود از درختان نارگیل در طول مستند. او کمک می کند تا پدر او یک نارگیل plücker ‘ ثانیه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

صحبت کردن در تلفن زن مصمم به یاد می آورد که پدر و مادر او به طور کامل در برابر این ایده. اگر چه آن را یک کار دشوار او در تلاش انجام آن را در خود را با یک Thlaap, یک دایره حلقه ساخته شده از طناب و یا ناف فیبر است که فرسوده اطراف پا توسط مردانی که صعود درختان نارگیل در روش سنتی است. برای clamber تا یک درخت پس از دیگر مردان قرار داده thlaap در اطراف خود و استفاده از آنها دست و پای خود را بلند swaying درختان. “پدر من حاضر به من آموخت و من آن را دشوار است برای بلند کردن وزن من تا درخت. این یک مهارت است که باید آموخته به عنوان یک کودک. بنابراین من داد که تلاش اما نه تصمیم” او می گوید.

تسلط بر مهارت

جستجو در شبکه آمد تا با ویدئوها از یک ماشین (که یک مهار) استفاده می شود که به مقیاس درختان نارگیل. Sreedevi می دانستم که او تا به حال راه حلی برای مشکل او و او را متقاعد تمایلی به سرمایه گذاری ₹3,000 در یک دستگاه. آموزش یوتیوب برای نجات او آمد و او را به یاد استاد هنر از پوسته پوسته شدن درختان بلند با کمک دستگاه.

“این که مشکل و در عرض چند روز من با اعتماد به نفس من می تواند آن را انجام دهد. اما پس از آن من تا به حال به یاد بگیرند که به تشخیص مناقصه و رسیده نارگیل. آن را دشوار است چرا که حتی نارگیل در همان دسته ممکن است رسیدن در زمان های مختلف. مناقصه نارگیل استفاده می شود به آن آب گوشت و. که از زمان به زمان برای یادگیری و پدر من به من نشان داد چگونه به افتراق آجیل,” او می گوید. او ادعا میکند که هرگز او عصبی یا ترس او به عنوان درخت بالا رفت.

B.Ed. student Sreedevi G, a resident of Malappuram, learnt to climb coconut trees during the lockdown. She helps her father, a coconut plucker

B. Ed. دانشجو Sreedevi G ساکن شرنور یاد به صعود از درختان نارگیل در طول مستند. او کمک می کند تا پدر او یک نارگیل plücker ‘ ثانیه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

دفعه بعد پدر او یک تماس از یک ساکن Sreedevi رفت و به همراه شهامت نارگیل در دو درخت. “اگر چه آنها خوشحال نیست که من آنها را دیدم, من قادر به شهامت مناقصه نارگیل که آنها می خواستند. آنها تعجب که چرا یک کارشناسی ارشد و یک زن مجرد بود انجام این کار …. بسیاری از سوالات مطرح شده و ابرو نیست من جلوگیری. من ₹80 برای اولین کار من به عنوان یک نارگیل plücker ‘ ثانیه. روز بعد من رفت به چین نارگیل از نه درختان و من ₹360. کلمات نمی توان توصیف چگونه خوشحال بود که من قادر به آن ₹400 به پدر و مادرم” بازگو دلیر ،

در حالی که دوستان او هیجان زده شد به او در مورد مجموعه جدید از مهارت های بسیاری از بزرگان در این محل بودند اگر نگران این بود که حق حرفه ای برای یک زن. مادر او محاصره شد و سوالات در مورد Sreedevi را انتخاب کنید.

ساخت پدر و مادر افتخار

“پدر من دارای مشکلات تنفسی و آن ضرورت است که انگیزه من برای انجام این کار. پس من به خودم ثابت قادر به انجام این کار پدر و مادر من افتخار است که من شده اند قادر به کمک به پدر من در حرفه خود. من دو خواهر و مادر نیز آموخته به استفاده از دستگاه به مقیاس نارگیل, نخل,” او اشاره می کند.

Sreedevi اضافه می کند که او نیز برداشت مهارت های رانندگی در طول مستند. به عنوان پدر او نیاز به کمک پزشکی برای خود ریوی بیماری Sreedevi یافت که آن را بسیار گران قیمت به استخدام یک autorickshaw برای رفتن به نزدیکترین بیمارستان دولتی. جایگزین برای خرید یک دست دوم autorickshaw و استفاده از آن. “دوست پدرم به من آموخت رانندگی. و در حال حاضر من خانواده من در اطراف در که” او می گوید: با غرور و افتخار.

در عین حال او شده است در گرفتن تماس از کشاورزی در Alappuzha که می خواهد او را کمک به اعضای خود را چگونه به استفاده از دستگاه برای صعود کف دست نارگیل.

و چه زمانی که نتایج حاصل از B. Ed. امتحانات ؟ “نارگیل برداشت انجام می شود از 5.30 صبح تا 8.30 هستم. من نمی بینم که چرا من نمی توانم کار به عنوان یک معلم و یک نخل نارگیل کوهنورد. باید آن را دشوار است” او اصرار دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>