‘Baaram’ نقد و بررسی فیلم: یک مالیخولیایی روایت است که دست گرفتن و شکل

اخلال گران جلوتر

تعداد بسیار کمی از فیلم های در حال قادر به ترجمه وزن روایت خود را بر روی بیننده.

برخی از نیاز ما مخاطبان مربوط به موضوع ارتباط برخی از فیلم ها تقاضا چنین سطح هوش خود را با مخاطبان است که اصول اگزیستانسیالیسم ممکن است به نظر می رسد کمتر پیچیده به درک در حالی که برخی از فیلم های دیگر تحمیل مختلف با استفاده از ابزار سینمایی در یک فیلمساز را دفع اساسی احساسات بر unsuspecting مخاطبان در نتیجه nudging یا هل دادن ما بیش از یک لبه و نیروی وجدان ما باید در هماهنگی با آنچه که کارگردان در نظر دارد به نمایش گذاشتن بر روی صفحه نمایش.

Baaram آیا هیچ یک از این است که هنوز هم یک مثال از نحوه دریافت کار انجام می شود.

من باید با احتیاط آج. این فیلم شما را ترک مایل نسبت به پایان. شاید پریا Krishnaswamy می تواند خودداری از طریق زیر با سبک مستند نمایشگاه ‘Thalaikoothal’. آن را خورد انرژی از فیلم حداقل آنچه که ساخته شده بود تا در طول چشمگیر, همهجانبه, داستان, جلسه تا فاصله.

Baaram کنکاش شایع اما بارها shushed جنایی عمل Thalaikoothal.

بازیگران ترکیبی از بی تجربه و آموزش ندیده هنرمندان و دندانه دار در میان آنها است Karuppasamy (بازی های برگزار شده توسط R راجو), مردی که در تلاش برای پنهان کردن ناامیدی از داشتن تبدیل به یک بار برای یک ناسپاس و بی وجدان و پسر Senthil (Su Pa Muthukumar).

افت Baaram به نوعی آشنایی خود را به بیننده یاد در مورد مکان های که در آن Bharathiraja فیلم از اواخر دهه 1970 به ضرب گلوله کشته شد. دیالوگ یک عامل مهم برای ایجاد این احساس در آنها صدا طراوت و معتبر — چیزی که فاقد مقدار جشن روستایی تجاری هنرمندان گذشته را در سینمای تامیل.

Karuppasamy یک مرد از بسیاری از تاسف. او صرف زمان خود را در خانه خواهر خود را با سه برادرزاده او به نظر می رسد بیشتر متصل به دومین برادرزاده Veera (Sugumar Shanmugam) و احساس به نظر می رسد متقابل است.

Karuppasamy پسر است جدا از او اما ما نمی دانیم که دلیل واقعی برای برخی از. او با این نسخهها کار به عنوان یک گارد امنیتی هر چند Veera ترجیح او نیست که با توجه به سن و سال او. اما Karuppasamy است روحیه — این گفت و گو قطاری آن را به زیبایی: “Vittil poochi از vedakku nu veezhum. نان Minmini poochi دا” (من یک پروانه به توقف موجود همه از ناگهانی. من کرم شب تاب)

Baaram

  • کارگردان: پریا Krishnaswamy
  • بازیگران: R راجو Sugumar Shanmugam, Su, Pa Muthukumar, Jayalakshmi استلا گبی
  • داستان: به عنوان جرم جنایی نامقدس عمل Thalaikoothal هزینه های یک آقای مسن به زندگی خود را. وجود خواهد داشت عواقب کسانی که مرتکب آن ؟

اما آن همه اتفاق می افتد به طور ناگهانی برای Karuppasamy. او شکستگی خود لگن در یک تصادف جاده.

شات اینجا هستید:: آهسته حرکت زاویه نشان Karuppasamy دست راست افتد که اگر با وزن جهان را تحمل پایین در این است که در آن مدیر را انتخاب می کند به قرار دادن او به عنوان کارت. کاملا تند و تلخ. بدترین گرچه هنوز به آمده است. آنچه در زیر عذاب و درد نه فقط برای Karuppasamy بلکه برای مخاطبان است.

سالمندان گنت را Senthil درج خودش بر روی صحنه است. او تحت تاثیر قرار چگونه جامعه او را میبیند اما قلب سرد نمی خواهد تکان دادن برای پدرش شیون و گریه می کند برای کمک به. او بی حرکت هنگامی که او می آموزد از حادثه است اما کاملا محتوای بازو-چرخاندن برادرزاده خود را (که به نظر می رسد تا حدی خوب با عبور از باک بیش) به اجازه او را به اتهام پدر خود را به خوبی بودن.

Karuppasamy را غم و اندوه در داشتن وانمود کند که او خوب است هر چند او نمی تواند حرکت در اطراف هنگامی که او مهربان خواهر Menmoli می آید بازدید از یک حرکت ، او shushes او می پرسد او را به بالا بردن صدای او چون پسر overhearing مکالمه خود را.

یکی دیگر از ویژه یابم صحنه شامل Karuppasamy نوه; شات نشان دادن دختر کوچک چسبیده به گوشه ای از دیوار به عنوان پدر و مادر او استدلال می کنند بیش از کسانی را که طول می کشد مراقبت از Karuppasamy. ما با دیدن چهره او را در سمت راست قاب و مرده و کاملا بیحرکت کمتر از نیمی از Karuppasamy بالاتنه رو پر کردن سمت چپ قاب به عنوان چشم او سرگردان در سراسر در سردرگمی و ترس و غم و اندوه و طیف وسیعی از دیگر “احساس درماندگی” احساسات. زمانی که Senthil می پردازد یک خدمتکار برای کمک به پاک کردن پدرش Karuppasamy احساسات کاملا روشن است. او نیاز نمی شود در این وضعیت اگر نه برای پسرش; چشمان او و شیون ما اجازه می دانم که در هیچ شرایط نامشخص چگونه او احساس می کند به سرقت از حق حیات و کرامت است.

سپس یک روز Karuppasamy می میرد. در مراسم برادرزاده و Senthil برخورد به عنوان سابق گرفتن باد که او ممکن است به قتل رسیده اند با عمل Thalaikoothal.

به عنوان یک نویسنده این است که یک وضعیت که در حال حاضر کاملا آماده است. پست با فاصله به عنوان یک بیننده که شده است به طور کامل افسون اتفاقات تا کنون بسیار طبیعی است که انتظار داریم همه چیز به جوش بیش از یک اتشی پایان است که ممکن است شامل پیگیری شکست و یا پیروزی عدالت و یا اگر آن را در ایجاد این واقعیت است که عمیق تر و تیره تر شر معمولا غلبه بر حقیقت و آزادی در یک جامعه است.

به جز نیمه دوم خود را طول می کشد ، در برخی از نقطه آن را تبدیل به یک معاون تصویری و یا آگاهی فیلم می خواهید بهتر کلمات. وجود ندارد و بیشتر تنش بیشتر انتظار. این بار به نظر می رسد برداشته و آن این است deflating از دیدگاه یک بیننده. زمان فیلم باد کردن ناکارآمد برنامه نویسی به جلو می آید.

Baaram شده است می تواند خیلی بیشتر به عنوان یک فیلم. کارآمد مثال در چگونه برای engross بیننده در آن روایت تکنیک بافی ساده, سینمایی, عکس, بهره برداری از اساسی ترین فیلم-ساخت و فیلمبرداری اصول به ارائه یک داستان فوتی و فوری است که تکان وجدان خود را. من نمی جرات می توان گفت که آن وتکه زیر بار افزایش انتظارات از یک بیننده, نقطه نظر آنچه که با آن جایزه ملی برنده است.

آن را فقط می توانید اجازه دهید بار ماندن در من است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>