ببری مسجد تخریب: Uma Bharti به نظر می رسد قبل از ویژه CBI دادگاه

“من همیشه افتخار است که من تا به حال شرکت کننده در این [رم Janmabhoomi] کمپین” رهبر ارشد بی جی پی Uma Bharti گفت: در روز پنج شنبه و پس از او به نظر می رسد قبل از ویژه CBI اینجا دادگاه در ارتباط با ببری مسجد تخریب مورد که در آن او یک متهم کرده است.

پس از ضبط بیانیه خانم Bharti گفت: رسانه ها او در نظر گرفته شده در قانون هند به عنوان خوب به عنوان وداها دادگاه به عنوان یک معبد و قاضی نشسته در آن یک “Bhagwan ka roop” (فرم از خدا).

خانم Bharti سابق وزیر, اما, اظهار نظر نمی کنم یک سوال در اتهام نقش را در تخریب و با استناد به روش قانونی است.

“من نمی خواهد اظهار نظر در مورد آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد [در دادگاه].”

دادگاه ویژه در روند ثبت اظهارات متهمان در مورد تخریب که شامل بسیاری از اعضای ارشد بی جی پی و VHP پس از بسته شدن مدارک توسط دادستان.

خانم Bharti وکیل Mankeshwar Tripathi به خبرنگاران گفت که او تا به حال التماس کرد گناه و رد اتهامات علیه او. “هنگامی که او تا به حال هیچ نقشی هنگامی که وجود دارد یک توطئه علیه او را رد [اتهام],” او گفت:.

این ببری مسجد نشانید بود توسط اراذل و اوباش از karsevaks در دسامبر 6, 1992.

خانم Bharti reminisced درگیری او با رم Janmabhoomi مبارزات انتخاباتی.

“این یک مبارزه طولانی برای 500 سال است. وجود دارد به ندرت مورد دیگر کمپین در جهان به عبور پنج قرن,” او گفت:. او گفت که او تا به حال شرکت در این کمپین با توجه به احساس و “ایمان” از “رم Bhakti” و نه برای هر گونه سیاسی به دست آورید.

او همچنین گفت که او مایل به ارائه زندگی خود را برای Ganga, Tiranga (tricolour), gau (گاو) book (ضعیف) ناری (زنان) و خداوند رم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>