یک کودک متولد شده در یک قایق زهوار در رفته عازم جزایر قناری شد, یکی از 87 مهاجران برداشت توسط امدادگران یک شبه اسپانیایی امدادگران گفت: در روز جمعه.

مهاجران را از کشورهای جنوب صحرای آفریقا بودند و رفت و آمد در سه قایق که برداشت شد فقط در جنوب جزیره Gran Canaria یک سخنگوی Salvamento Maritimo خدمات امداد و نجات گفت.

“تازه متولد شده نوزاد را نجات دادند و به نظر می رسد که مادر به هنگام تولد در قایق فقط از قبل,” او گفت: بدون تعیین جنسیت نوزاد, اما گفت هر دو مادر و کودک شد “به خوبی انجام می دهند”.

وجود 54 نفر در دو قایق بودند که تا پنج شنبه شب حدود 60 مایل دریایی در جنوب Gran Canaria, و امدادگران در سراسر کشتی دیگر حامل 33 نفر به عنوان آنها فقط این جزیره, او گفت:.

در میان کسانی که نجات 30 نفر از زنان شش نوزادان و چهار فرزند دیگر در حالی که بقیه مرد بودند همه گرفته به جنوب بندر Arguinerin, او گفت:.

در اوایل ژانویه یکی دیگر از کودک متولد شده روی قایق های موقت حمل 43 مهاجران نمی دهند و مرده اعلام شد.

در ماه ژانویه تعداد مهاجران رسیدن به قناری افزایش یافت و به 708 – 18 بار در این سطح از یک سال پیش زمانی که در آن ایستاده بود در 40 دولت آمار و ارقام نشان داد افزایش ترس از تجدید حیات مهاجر ترافیک به اقیانوس اطلس و جزایر مسیر گرفته شده توسط دهها هزار نفر از مردم از یک دهه پیش.

به عنوان مراکش برپا کرده سرکوب مهاجرت غیر قانونی بوده است تعداد فزاینده ای از مردم در تلاش برای رسیدن به جزایر اسپانیا با قایق از موریتانی که خط ساحلی نهفته است از 1 ، 000 کیلومتر (600 مایل) در جنوب.

و همچنین به عنوان قناری مسیر دیگر مهاجران به دنبال بادبان به سرزمین اصلی اسپانیا از الجزایر ساحل شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی