‘عروسک نوزاد’ خواننده Kanika Kapoor تایید آزمایش مثبت برای coronavirus

بالیوود خواننده Kanika Kapoor, نوشته شده در Instagram تایید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در لکنو.

شناخته شده برای آهنگ ها مانند عروسک نوزاد و انجمن نگاهخواننده اعلام کرد که او تا به حال علائم برای چهار روز گذشته پس از بازگشت به لکهنو از لندن 10 روز پیش.

Kanika نوشت: “سلام به همه برای گذشته 4 روز من تا به حال علائم آنفولانزا من خودم تست شده و مثبت برای Covid-19. من و خانواده ام در تکمیل قرنطینه در حال حاضر و به دنبال توصیه های پزشکی در مورد چگونه به جلو حرکت کند. تماس با نقشه برداری از مردم من شده اند در تماس با جریان است به عنوان به خوبی.”

 

او افزود: “من اسکن شده بود در فرودگاه طبق روال عادی 10 روز پیش زمانی که من به خانه آمد علائم را توسعه داده اند تنها 4 روز پیش. در این مرحله من می خواهم به همه ی شما تقاضا به عمل خود انزوا و تست شده اگر شما نشانه هایی است.”

“من احساس خوب مانند آنفولانزای عادی و یک تب خفیف با این حال ما نیاز به معقول شهروندان در این زمان و فکر می کنم همه در اطراف ما. ما می توانید از طریق این بدون وحشت تنها اگر ما گوش دادن به کارشناسان و محلی و ایالتی و دولت مرکزی بخشنامه. آرزوی همه سلامتی خوب است. Jai Hind! مراقبت, KK.”

با توجه به گزارش های این خواننده در حال حاضر در Sanjay Gandhi تحصیلات تکمیلی موسسه علوم پزشکی (SGPGI) که در آن او نگه داشته شده است در انزوا. Kanika بخشی از سه رویداد به تازگی پس از بازگشت او: دو در لکنو و یکی در کانپور و تا به حال نیز پرتاب یک حزب برای دوستان و خانواده که با حضور سیاستمداران و socialities. تلاش های در جریان برای ردیابی مهمانان در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان قرنطینه آپارتمان Kanika اقامت داشت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید