یک ملودی آرام یک ماهواره در حال بالا رفتن از زمین به آسمان دوربین زوم در روی زمین از بالا به کشش طولانی از جاده با یک انفرادی کامیون و تصادف در راه دوچرخهسواری و یک کامیون حاوی تابوت. همه منجر به این نقطه عطفی برای این شهر روستایی از Bacurau که متحده ’17 کیلومتر دور” و این که “اگر شما به آنجا بروید و در صلح و آرامش”. یک پیشگیرانه هشدار و یا فریبنده دعوت برای چه در پیش است ؟ زنده باز کردن دنباله ای از برزیل فیلم Bacurau مجموعه تن برای آنچه در زیر—یکی از مهمترین و جذاب از فیلم اخیر; که ذره فقط به عنوان آن را به عنوان ریختن, سربی آنجا که این اختلال.

انیگما است که ریشه در گفتن و تن و تنور است که نگه می دارد در حال تغییر به عنوان روایت پیشرفت می کند. این شروع می شود با پیروی از اصول کلاسیک غربی بداهه به این داستان ریشه در متمایز فضا و زمینه ای که در آن پدیدار است. و سپس در جایی در وسط آن طول می کشد یک تیز عجیب و غریب به نوبه خود برای تبدیل شدن به یک محاصره هیجان انگیز و بارگذاری خشونت بازی از نوع مسلحانه و مبارزه با. وجود دارد عجیب و غریب, مربوط به اینده, sci-fi–بشقاب پرنده ها و هواپیماهای بدون سرنشین پرتاب شده به عنوان به خوبی.

یک خانم جوان در بازگشت به شهر کوچک خود را از Bacurau برای مادر بزرگ او در مراسم تشییع جنازه. Bacurau است که در آن همه نوع از عجیب و غریب شوم همه چیز اتفاق می افتد. نه فقط آن تامین آب قطع شده است و سیگنال های تلفن همراه در حال تضعیف کرده است اما حتی ناپدید شد از نقشه های ماهواره ای و چهره تهدید ناشناخته و مرموز دشمن. مزدوران آمریکایی? سفید استعمارگران? حریص شرکت ها? محیط زیست شکارچیان ؟ ساده تهدید کننده است ؟ یا همه این?

این فیلم مجموعه ای به عنوان آن است که “چند سال از هم اکنون” است وخیم تمثیل برای آینده dystopian (و در حال حاضر نیز) پر از اختلال و بی نظمی? و یا آن را همه چیز در مورد doffing یک کلاه به وحدت و انعطاف پذیری جامعه از شکست است که در نهایت غلبه بر دشمنان از خارج ؟ اعتماد من COVID-19 ضربه ذهن و overthinking اما در حالی که تماشای آن برای بار دوم آن را احساس به عنوان اگر فیلهو و Dornelles بود به نحوی دیده می شود آینده است. کمی بیش از حد دور از ذهن یک همبستگی خوبه اما یکی می تواند عفو برای پناه دادن به چنین افکار در این بار از جان گذشته. پس از همه, تمام دنیا یک Bacurau در حال حاضر مقاومت در برابر تاج دشمن.

این بران نقد سیاست و سیاستمداران است فقط به عنوان relatable به خود ما و جهان—عدم وجود نظم و قانون باندهای amuck در حال اجرا یک uncared برای ترک رای دهندگان نفرت محلی سیاستمدار فاسد دولت است. که در آن ما آن را تجربه دست اول ؟ در سرویس های Bacurau آن نیاز به تحویل داده می شود توسط کامیون گلوله خورده آنهایی که در آن و تنها اطمینان برای گرفتن منظم داده شده است که محلی سیاستمدار می آید canvassing برای رای برای دور دوم. بطرز عجیبی آشنا دوباره. اما او هنوز هم به یاد داشته باشید وعده پس از برنده شدن در صندلی? که حدس میزنن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی