بدمینتون | Chirag-Satwik به دنبال مربی برای کمک به خود را در بازی های المپیک آماده سازی

کرک مردان دونفره جفت Chirag شتی و Satwiksairaj Rankireddy در حال حاضر امید به فایده خدمات از یک مربی خارجی برای کمک به خود در المپیک آماده سازی پس از خروج ناگهانی از اندونزی Flandy Limpele.

Limpele منصوب شد تا توکیو بازی های المپیک, پایین پا به دو برابر مربی ماه گذشته تبدیل شدن به چهارمین مربی خارجی به استعفا بدون تکمیل دوره تصدی خود.

Chirag گفت: تعویق خواهد شد در حال حاضر به آنها زمان بیشتری برای مقابله با خروج از Limpele بود که به طور خاص به استخدام آنها را به آماده شدن برای توکیو است.

زمان بیشتری برای آماده سازی

“ما قطعا زمان بیشتری برای آماده سازی در حال حاضر. پس از آن است که بیش از یک سال برای رفتن به اعتقاد من ما یک مربی خارجی. اگر به بازی های المپیک اتفاق افتاده بود در این سال ما را نمی کردم یک مربی برای 3-4 ماه. اما در حال حاضر بای ممکن است یکی به ما کمک می کند گفت:” Chirag.

“در حال حاضر ما یک سال… امیدوارم ما یک مربی جدید و تنظیم به رژیم جدید. پس در راه ما خوش شانس با این تعویق افتادن. اگر یک مربی با تجربه می آید در هیئت مدیره آن را یک تفاوت بزرگ را.”

“ما تقریبا وجود دارد آن است که یک ماده از 2-3 امتیاز. ما 90 درصد وجود دارد و یک مربی خوب مانند Rexy Mainaky (سر مربی تایلند) را به ما بدهد که اضافی 10 ٪ است. بالا کالیبر مربی می تواند کمک به ما را به جهان سه.”

Satwik گفت: “ما همچنین مربیان مانند Dwi Kristiawan و Namrih Suroto که می توانید یک برنامه برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید