سابق بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال طلای P. Kashyap احساس می کند که بدمینتون فدراسیون جهانی باید فورا توقف در رتبه بندی جهان در پی تعلیق تمام مسابقات تا هفته دوم ماه آوریل است.

“این باید اولین چیزی که آنها باید انجام دهید. آن را ضروری است برای BWF به انجام این کار, آن را به عنوان نه تنها عدالت به کسانی که کار فوق العاده خوب و همچنین کسانی که امید به آن را به بازی های المپیک توکیو در ماه ژوئیه ، ” 33 ساله Kashyap که پس از بازگشت از سفر اخیر تمام انگلستان قهرمانی گفت هندو در روز دوشنبه.

با توجه به هنجارهای موجود, مارس 30 سال 2020 است cut-off date برای تعیین نقاط برای بازی های المپیک از هر کشور است. و در مشاجره در تک آهنگ یکی در بالای رتبه بندی 16 در جهان است.

“این BWF به عملی در رویکرد خود و احترام به بازیکنان احساسات. هر تصمیم باید آن را به نفع بازیکنان به ویژه هنگامی که تصمیم گیری در هنجارهای جدید برای صلاحیت برای بازی های المپیک,” او گفت:. “این امر می تواند بزرگ اگر BWF نگه می دارد در ذهن حداقل تعداد مسابقات بازیکنان باید به رقابت برای ایجاد برش” Kashyap گفت.

تازه دستورالعمل

“ببینید در حال حاضر ما در حال آموزش تا 31 مارس به دلیل آکادمی بسته شده است. بنابراین زمانی که BWF در نهایت طول می کشد یک تماس در دستورالعمل آنها باید به در نظر گرفتن بسیاری از عوامل قبل از پیدا کردن یک راه برای کمک به بازیکنان,” او گفت:.

در آسیب دیدگی او را دیدم که او را به جلو و از همه انگلستان قهرمانی Kashyap نشان داد که مشکل کمر (که برای اولین بار او صدمه دیده در طول سال 2018 سنگاپور در ماه آوریل باز) تکیه دوباره نما ناراحتی جدی.

“راستش به دلیل coronavirus تهدید و متعاقب آن لغو این رویداد بزرگ از جمله سوئیس و هند و مالزی و سنگاپور باز می شود من خواهد بود که بدترین آمار به عنوان تاثیر آن بر رتبه بندی جهان,” او گفت:.

“من صمیمانه امیدوار است که BWF خواهد آمد تا با یک لطفا-همه راه حل به زودی دادن زمان کافی برای آموزش آماده سازی می شود و در قاب سمت راست ذهن برای بازی های المپیک” Kashyap گفت.

المپیک لندن quarterfinalist نیز تعجب که چگونه این همه قهرمانی انگلستان رفت.

“من به شما بگویم ما وجود دارد که وجود دارد خیلی از نگرانی. اما جو وجود دارد کاملا متفاوت است. ورزشگاه بسته بندی شده بود و نگاه کنید که چگونه احتمالی قهرمان ویکتور Axelsen مخلوط با جمعیت بالا-سپاس پس از برنده شدن عنوان” او گفت:.

“منظورم این است که اگر چیزی را اشتباه می رود در پی این ویروس که مسئول خواهند بود” او مورد سوال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی