بگن دوباره من-لیگ عنوان در سبک

Babacar دیورا دیدنی 80 دقیقه به پایان تضمین Mohun بگن این شکوه crowning لحظه در من-لیگ برتر در کلینی ورزشگاه در اینجا در روز سه شنبه. با برخورد در برابر ایزوال FC به ظاهر رهبری برای اهلی قرعه کشی دیورا را برنده تضمین کامل سه امتیاز گرفت بگن شمارش به غیر قابل بحث 39 از 16 منطبق است.

بگن نتیجه همسان Dempo SC رکورد — در فصل 2009-10 — از مدعی عنوان قهرمانی لیگ با چهار دور به یدکی. اگر NFL — نسخه قبلی لیگ — و من-لیگ محسوب می شوند با هم و سپس بگن نیز مساوی Dempo شمارش از پنج عنوان. Dempo سه I-لیگ و دو NFL تاج در حالی که بگن جمع آوری شده خود دوم من-لیگ قهرمانان اروپا به اضافه سه NFL عنوان برنده قبلا.

بگن که بازی در ISL از فصل آینده داشتن به دست آورد توسط ATK در این سال در نتیجه آن گذشته من-لیگ فصل به یاد ماندنی است.

یکنواخت و خسته کننده امر

نیمه اول بود که یکنواخت و خسته کننده امر با نه حریف نمایش به اندازه کافی قصد حمله به.

اختیار مبتنی بر فوتبال که بگن تسلط خود را تحت اسپانیایی مربی Kibu Vicuna در این فصل تا حد زیادی وجود ندارد به عنوان میزبان فاقد ابتکار عمل را به شکستن به مخالفان دفاع.

ایزوال FC در ضمن آیا نسبتا خوبی در دفاع به کارگیری دو قوی مرکز-پشت — غنا یوسف Adjei و اوگاندا Juuko ریچارد که قوی حضور فیزیکی مطرح شده یک چالش بزرگ برای بگن این حمله است.

ایزوال مربی توسط استنلی Rozario, بازی های برگزار شده حق بازی به طور منظم با ضد حملات که بازداشت میزبان از رفتن همه ،

خوب شانس

بگن ایجاد یک فرصت خوب در آخرین لحظه از باز کردن نیمی از زمانی که دیورا منتشر تاجیکستان جناح Komron Tursunov بینام داخل جعبه. دومی اما موفق به نگه داشتن ارسال تلاش در هدف.

بگن همچنان به مبارزه در نیمه دوم شاهد بسیاری از حملات آن محو شد قبل از ایزوال FC جعبه.

پس از یک تعداد شکست خورده فرصت های در حال ظهور به خصوص از مجموعه قطعه شرایط بازی ساز Joseba Beitia موفق به ایجاد افتتاح است که به پایان رسیده بود درخشان با دیورا. با این مهاجم سنگالی به ثمر رساند او 10 گل در 12 بازی به تبدیل بگن برترین گلزن این مدت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>