‘Baiyappanahalli ترمینال به آماده می شود ممکن است’

اگر همه می رود به عنوان در هر برنامه Baiyappanahalli ترمینال به اتمام خواهد رسید ظرف مدت سه ماه. پس از از دست رفته چندین مهلت راه آهن داده است خود یک مهلت مارس سال 2020 برای تکمیل کار بسیار مورد نیاز ترمینال.

ارشد راه آهن رسمی گفت: “کوانتومی کار درگیر در Baiyappanahalli ترمینال بسیار بزرگ است. وجود هفت عامل دو زیر راه حیاط تغییرات سیگنالینگ و ساختمان های مختلف با امکانات رفاهی. توسط مه این پروژه تکمیل خواهد شد و پس از آن ما شروع به آموزش خدمات در یک روش مرحله به مرحله.”

پس از تکمیل و عملیاتی Baiyappanahalli ترمینال کمک خواهد کرد که جنوب غربی راه آهن decongest KSR بنگلور و Yeshwantpur ایستگاه های راه آهن. SWR برنامه ای برای تغییر 64 قطار خدمات از این دو ایستگاه به Baiyappanahalli. ترمینال ساخته شده است و در 110 هکتار در هزینه ₹133 کرور که ₹85 کرور شده است.

هر چند راه آهن گرفته تا کار در اوایل سال 2017 این پروژه گرفتار تاخیر در حساب از عوامل متعددی از جمله تغییر طراحی. در ابتدا راه آهن در حال تنظیم دسامبر 2018 به عنوان آخرین مهلت برای تکمیل.

وزیر امور خارجه برای راه آهن Suresh Angadi در روز پنج شنبه گفت که ترمینال جدید در Yeshwantpur خواهد بود برنامه ریزی شده پس از کار در Baiyappanahalli به اتمام است.

اردوگاه ترمینال

با توجه به SWR مدیر کل Ajay Kumar Singh کار بر روی پیشنهاد اردوگاه ترمینال گرفته خواهد شد تا در دو ماه.

ارشد راه آهن رسمی گفت: “مناقصه برای عمران کار در حال نهایی. کل هزینه این پروژه در حدود ₹38 کرور. پیشنهاد ترمینال کمک خواهد کرد که عملیات در حومه شبکه راه آهن.” به یک سوال در مورد وضعیت راه آهن حومه, پروژه, آقای Angadi گفت: این پروژه خواهد آمد قبل از دولت مرکزی در مدت کوتاهی. او افزود که وزیر B. S. Yediyurappa خواسته شده است به طور مستقیم به مقامات به منظور تسهیل در خرید زمین مورد نیاز برای این پروژه است.

کارناتاکا و راه آهن و توسعه زیرساخت های محدود (K-سواری) آژانس اجرای این پروژه در حال حاضر شناور مناقصه به انجام یک نظرسنجی از زمین مورد نیاز و شناسایی و تحقیق از آب و برق.

در روز پنج شنبه آقای Yediyurappa پرچم خاموش Shivamogga شهر چنای Tatkal اکسپرس (06221/06222) از طریق ویدئو کنفرانس. فرکانس آن افزایش یافته است.

قطار در حال حاضر اجرای دو بار در هفته به جای یک بار در هفته. آن خواهد شد که توقف در بهدروتهی, تریکر, Birur, Kadur, ارسیکر, Tumakuru, Chikbanavara, Banaswadi, Krishnarajapuram, Bangarpet, Jolarpettai, Katpadi, ارککنم و Perambur.

در مناسبت سانتی متر و همچنین راه اندازی سرویس های مختلف از SWR در بنگلور بخش که شامل فاز اول راه آهن شبکه نمایش (RDN) در KSR بنگلور ایستگاه راه آهن و همچنین به عنوان یک پرداخت در انتظار سالن و بهداشتی کیوسک.

آزادی از SWR متحده که RDN شامل ادغام تمام دیجیتال تابلوهای نمایش در 32 ایستگاه از بنگالور را بدست آورد. این کمک خواهد کرد که انتشار ایستگاه سطح اطلاعات به مسافران از جمله ورود و زمان خروج از قطار پلت فرم نامزدی و دیر در حال اجرا از قطار.

این SWR مدعی است که کل پروژه اجرا خواهد شد در هزینه های صفر به راه آهن به عنوان یک آژانس خصوصی است تحمل هزینه اجرای این پروژه با تبلیغات حقوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>