Balakot اعتصاب است کنار تابو در استفاده از نیروی هوایی می گوید: Air Chief Marshal tony addison

استفاده از نیروی هوایی در زیر معمولی دامنه در نظر گرفته شد یک “تابو” در گذشته و Balakot حمله هوایی یک “پارادایم شیفت” در که گفت: نیروی هوایی هند (IAF) رئیس Air Chief Marshal (ACM) R. K. S. tony addison در روز جمعه.

بیان کرد که استفاده از تروریست ها بود و کم هزینه گزینه برای پاکستان وزیر دفاع Rajnath Singh گفت که این حمله هوایی “مجبور به بازنویسی بسیاری از کتابچه و کتاب قانون در سراسر خط کنترل (LoC).”

پرداختن به یک سمینار ‘نیروی هوایی در هیچ جنگ و نه صلح سناریو’ سازمان یافته توسط مرکز نیروی هوایی مطالعات ACM tony addison گفت: “این (Balakot) بود تظاهرات روشن است که وجود دارد و فضای داخل فرعی معمولی درگیری مرزی در جایی که نیروی هوایی را می توان برای هدف قرار دادن و در عین حال تشدید کنترل است.”

استفاده از نیروی هوایی بود که در گذشته مورد بحث اما بسیاری از پیشنهادات در این زمینه منفی بود و تصمیم بر آن شد بهتر است به استفاده از او اعلام کرد.

اراده سیاسی

رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat گفت: برای خدمات به انجام وظایف مهم بود به “حفظ اعتبار بازدارندگی در زمین و هوا و در همه زمان ها است.”

“بازدارندگی می آید از نگه داشتن هر پرسنل آموزش دیده و با انگیزه است. معتبر بازدارندگی می آید از اراده رهبری نظامی و قصد رهبری سیاسی در حالی که گرفتن تصمیم دشوار. این دقیقا چیزی بود که نشان داده شده پس از کارگل Uri حملات و پولوما حمله” اعلام کرد.

صحبت از جنگنده های نیروی اقدامات در Balakot هوا اعتصاب ACM tony addison گفت: “زمانی که انجام چنین اهداف ما نیاز اخلاقی.” وی با بیان اینکه هدف انتخاب شده بود روی تپه به حداقل رساندن خسارت های ناخواسته او گفت: آنها می تواند در غیر این صورت باید دو برابر هواپیما و یا گرفته شده از دیگر اقدامات است.

او گفت: تلافی با پاکستان در تاریخ 27 فوریه سال گذشته انجام شد و در آن مخاطبان داخلی و “آن بود که اساسا با هدف د-اند.

در منطقه ای وضعیت ACM tony addison گفت: جنگنده ها تا به حال یک لبه بیش از نیروی هوایی پاکستان در نظر Beyond Visual Range Missile (BVR) قابلیت در زمان کرگیل. “ما اجازه داده است که به لغزش و پس از آن یک دهه و نیم از مبارزه در فرآیند کسب قادر به دریافت بهتر قابلیت,” او گفت:, و اضافه کرد که القای هواپيمايی جت در چند ماه مسلح با شهاب BVR خواهد بازگرداندن تعادل است.

تاکید بر نیاز به اتخاذ بومی سلاح و سیستم او گفت: در طول چند دهه گذشته “تمرکز شده است در محل اشتباه است.” “ما بسیار خوشحال خواهد شد که در آینده زد و خورد سلاح و سنسور مورد استفاده در حال بومی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>