Bananaman نادال بوسه و یک “دیوانه عمه’ – پنج استرالیا باز لحظات

از bushfire دود به یک بوسه به یاد ماندنی و یک بحث موز استرالیا باز بود و هرگز از حادثه است.

مادر طبیعت roars

ملبورن آب و هوا معروف است بی ثبات و مادر طبیعت — به ظاهر هیچ فن تنیس — به نظر می رسد مصمم به سرقت نشان می دهد. آلودگی هوا از استرالیا مرگبار bushfires دیدم مقدماتی مسابقات و جلسات تمرین با تاخیر با برگزارکنندگان roundly برای حفاظت از بازیکنان بهتر است.

باران — برخی از آن تیره رنگ قهوه ای — کمک شستن دود دور اما آورده است که مشکلات خاص خود را دارد caking دادگاه در قهوه ای لجن.

بعدی وجود دارد وحشی گرما را با ضرب و شتم نیمه نهایی سیمونا هالپ گفت که درجه حرارت به 40 درجه سانتیگراد “کشته من”.

‘Bananaman’ ورقه کردن

Elliot Benchetrit of France reacts during his Men's Singles first round match against Yuichi Sugita of Japan on day two of the 2020 Australian Open at Melbourne Park on January 21, 2020 in Melbourne, Australia.

الیوت Benchetrit فرانسه واکنش نشان می دهد طی مردان مجرد دور اول مسابقه برابر Yuichi Sugita از ژاپن در دو روز از سال 2020 باز استرالیایی در ملبورن پارک در تاریخ 21 ژانویه 2020 در ملبورن استرالیا است. | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

 

فرانسه الیوت Benchetrit دوبله شد “Bananaman” توسط رسانه های استرالیا پس از توزیع میوه به یک توپ دختر در طول یک مقدماتی و درخواست خود را به پوست آن را برای او. Benchetrit استدلال کرد که او در تلاش برای به دست آوردن پوست به دلیل او تا به حال خامه را در دست خود را.

اما داوری جان Blom نبود تحت تاثیر قرار داد و به او گفت که به پوست خود ناف گفته سرزنش کردن او برای درمان دختر خود را “برده”. به عنوان بحث rumbled در ساخت عناوین در استرالیا و فراتر از آن, فرانسوی شکایت کرده است که واکنش در برابر او “خارج از کنترل”.

نادال ترسناک حاضر

 

رافائل نادال ذوب قلب پس از عجله برای کنسول ballgirl و او را بر روی گونه پس از یکی از مهیب forehands thundered به طرف سر او را.

اسپانیایی جهان شماره یک بود که در تلاطم بسته بندی خود را در دور دوم برخورد در برابر آرژانتین فدریکو Delbonis زمانی که دختر ناگوار خودش را در خط آتش.

نادال رفت و به بررسی کنید که چگونه او شد و به او سریع پک بر روی گونه خروج از جوانی و فروتن است.

نادال به نام mis-آمار “یکی از ترسناک تر لحظات زندگی حرفه ای من” و ملاقات 13 ساله آنیتا روز بعد به عذر خواهی دوباره.

‘عمه دیوانه’

Margaret Court lifts a replica Daphne Akhurst trophy on Rod Laver Arena ahead of the Men's Singles fourth round match between Nick Kyrgios of Australia and Rafael Nadal of Spain on day eight of the 2020 Australian Open at Melbourne Park on January 27, 2020 in Melbourne, Australia.

مارگارت دادگاه آسانسور یک ماکت دافنه Akhurst جایزه در میله حوضچه عرصه جلوتر از مردان مجرد دور چهارم مسابقه بین Nick Kyrgios از استرالیا و رافائل نادال از اسپانیا در روز هشت نفر از 2020 استرالیا در ملبورن پارک در 27 ژانویه 2020 در ملبورن استرالیا است. | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

 

او موفق ترین بازیکن تنیس در تاریخ 24 گرند اسلم عناوین اما مارگارت دادگاه loomed ominously بیش از این مسابقات او در واقع به عنوان یک بازیکن.

در حال حاضر 77 استرالیا یک بحث شکل به دلیل عمیقا محافظه کار انداز یک بار گفت که “تنیس پر است از”.

او اعطا شد پایین کلید مراسم به مناسبت سالگرد 50 از تقویم-سال گرند اسلم اما John McEnroe و Martina Navratilova دارا بودند هیچ یک از آن.

McEnroe برچسب دادگاه “یک عمه دیوانه” و او و همکار افسانه Navratilova صحنه در دادگاه اعتراض و خواستار Margaret Court Arena بود تغییر نام داد. آنها بعد از عذر خواهی کرد برای شکستن مسابقات “پروتکل”.

Baby-sitter Barty

Ashleigh Barty of Australia holds her niece Olivia during a press conference after defeat in her Women's Singles Semifinals match against Sofia Kenin of the United States on day eleven of the 2020 Australian Open at Melbourne Park on January 30, 2020 in Melbourne, Australia.

Ashleigh Barty استرالیا دارای خواهرزاده او اولیویا در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از شکست در زنان آهنگ نیمه نهایی مسابقه در برابر صوفیه Kenin ایالات متحده در روز یازده از سال 2020 باز استرالیایی در ملبورن پارک در 30 ژانویه 2020 در ملبورن استرالیا است. | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

 

Ashleigh Barty یک غافلگیری بازنده در مرحله نیمه نهایی به قهرمان احتمالی صوفیه Kenin, گیر افتاد, رسانه های جهان خاموش گارد با انجام او بعد از بازی در کنفرانس مطبوعاتی با یک کودک سن شروع صداسازی بازتابی خوشبختانه در دامان او.

استرالیا در جهان شماره یک گفت 12 هفته خواهرزاده اولیویا که به نظر می رسید کاملا در سهولت در کانون توجه قرار داده و شکست او در چشم انداز است.

اما همه سرگرم شد برخی از متهم Barty استفاده از کودک برای منحرف کردن توجه از دست دادن او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر