کریکت بنگلادش مدیره تصویب کمک هزینه برای زنان و اطفال به مقابله با COVID-19 shutdown

داکا بنگلادش Cricket Board (BCB) تصمیم گرفته است به پرداخت یک بار کمک هزینه 20,000 Taka به زنان بازیکنان برای کمک به آنها در مقابله با خاموش شدن از تمام رویداد ها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

BCB جمهور Nazmul حسن که همچنین یک عضو پارلمان اروپا گفت: بازیکنان نیاز به حمایت با توجه به وضعیت کنونی. این اطفال که به نفع آنهایی است که به نظر می رسد در 2018-19 ملی بانوان کریکت لیگ شده اند و در BCB را انتخاب اردوگاه در 2019-20. BDT 20,000 به مقدار کمی بیش از ₹17,000.

“درست مثل همتایان مرد خود اکثریت زنان و اطفال نیز نگاه به سمت داخلی حوادث برای درآمد. ما تا به حال اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده برای زنان بازیکنان شده اند که مانع غالب COVID-19 وضعیت” آقای حسن گفت: در آزادی مطبوعات.

“این اطفال مجبور به عبور از یک دوره عدم فعالیت و آنها نیاز به حمایت ما,” او اضافه شده است.

هفته گذشته BCB اعلام کرد یک بار کمک های مالی به مرد خود بازیکنان که نمی باید مرکزی قرارداد یا کلاس اول قرارداد از هیئت مدیره. آنها بايد به BDT 30,000 هر.

“با مسابقات لیگ برتر و به دنبال در مدت نامعلوم تعطیل اطفال که بخشی از BCB این قرارداد به احتمال زیاد به صورت مشکلات مالی به عنوان آنها ممکن است تنها دریافت, پرداخت بخشی از مربوطه خود را در لیگ برتر باشگاه های.

“این کمک ها برای آن بخش از بازیکنان” آقای حسن گفته بود.

با توجه به یک گزارش حداقل 60 بازیکنان را از دریافت این کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *