بنگلادشی را آغاز کرده اند به خودی خود پایین. یک sub-منطقه حدود 125 متر از داکا تبدیل شده است اولین بالقوه hotspot برای COVID-19 موارد به آمده و تحت جزئی مستند. دولت محلی به بسته حمل و نقل عمومی و مغازه ها به جز مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر به عنوان حداقل 613 مردم به خانه بازگشت به منطقه از کشورهای اروپایی عمدتا از ایتالیا و اسپانیا. منطقه شناخته شده به عنوان Shibchar در مرکز بنگلادش فرستاده است حدود 10000 نفر به اروپا به عنوان کارگران مهاجر. “آنها در حال حاضر به آینده تبدیل این منطقه به یک منطقه خطر” گفت: Shamsuddin خان رئیس زیر منطقه. “خدا ما را نجات دهد,” او گفت:.

آقای خان است که بخشی از یک تیم اختصاص داده شده برای هشدار دادن به شهروندان در برابر خطرات رو به رشد از عفونت و سفارش کارگران مهاجر به ماندن در خانه و یا در انزوا.

Shibchar به 4,27,913 مردم است فقط در پا برای اولین بار از دولت جنگ آشکار در برابر ویروس. آن هم میریزد نور در چگونه COVID-19 است محدود مردم به خانه های خود را در یک گوشه از راه دور از جهان است. این منطقه در حال حاضر یک چشمه از سرخوردگی بیش از چگونه زندگی هستند که طرح میتوانست با این بیماری که برای اولین بار شناسایی شده در چین در ووهان.

در بعد از ظهر از 18 مارس بنگلادش اعلام کرد که اولین مرگ ناشی از COVID-19 — 70 سال بیمار بود و همچنین درد و رنج از ترکیبی از دیابت و فشار خون و کلیه و ریه و بیماری های. عنوان خبر شکست, مردم شروع به ترک خیابان های داکا و عجله خانه. بسیاری از مغازه ها شلوغ به ذخیره کردن پایه آیتم های خانگی به جزر و مد از طریق روز و یا هفته در نشانه ای از وحشت خرید. Santona یک کارمند فروش در یک خروجی از زنجیره فروشگاه Agora در Segunbagicha محله گفت: او به خانه رفت اواخر بعد از کار به دلیل عجله ناگهانی از مشتریان.

مردم رفتن به سمت داخل

در زمان بحران و ترس می دهد راه را به یک حس عمیق از همبستگی. این ویروس است که با داشتن یک اثر مخالف ارسال مردم به سمت داخل و unmooring خانواده از جوامع است.

مانند بسیاری از ساکنان داکا محمد حسن untethered میکنند خود را از روال و فعالیت: هیچ آخر هفته و گردش بدون ناهار خوری با فرزندان و همسر خود را. کارفرمای خود بنگلادش بزرگترین شرکت مخابراتی Grameenphone اجازه داده است او و بسیاری دیگر به کار از خانه.

نه فقط Grameenphone بلکه دیگر شرکت های مخابراتی از جمله Robi هستند اجازه دادن به کارکنان خود را از کار از راه دور به عنوان کشور آغاز به عقب نشینی از زندگی عمومی است. در حالی که او مشغول است در خانه کار آقای حسن یک چالش متفاوت چگونه به ضرب و شتم خستگی برای فرزندان خود. او خود را تمدید اشتراک Netflix برای شراب خواری-سازمان دیده بان تلویزیون سری.

بارز ترین تاثیر بر صادرات پوشاک که حساب 84 درصد از بنگلادش مجموع فروش خارج از کشور. اروپایی و آمریکایی خرده فروشان لغو لباس سفارشات تقریبا هر روز هزینه تولید کنندگان محلی بیش از 100 میلیون دلار در کسب و کار از دست به عنوان مصرف کننده ارواح در جهان غرب افسرده هستند با توجه به Rubana Huq رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان. “ما مواجه با یک وضعیت قبر با coronavirus” خانم Huq گفت که کسب و کار خشکسالی منجر به مالی اختلال در شرکت های تولیدی.

وجود سردرگمی اولیه بر سر نحوه پاسخ به شیوع بیماری است. با عفونت در حال افزایش است و دو septuagenarians مرده به نظر می رسد که تلاشهای دولت برای محدود کردن گسترش ویروس را شتاب بخشیده اند. جشن استقلال رهبر شیخ Mujibur رحمان تولد صد سالگی شده اند کوچک. در میان معترضان دولت در نهایت بسته مدارس در سراسر کشور است. ارتش اختصاص داده شده است به کار دو قرنطینه اردوگاه های نه چندان دور از فرودگاه داکا. علاوه بر این چندین بیمارستان تعیین شده برای مشکوک به ویروس موارد است. گروه باستان شناسی بسته سایت ها و موزه ها برای بازدید کنندگان. دانشگاه داکا خواسته دانش آموزان خود را به تخلیه خوابگاه روز پس از آن به حالت تعلیق در کلاس. در غم یادآوری رو به رشد ابتلا به این ویروس شهرستان شرکت مقامات در داکا باید تعیین یک قبرستان برای مردگان. ادارات محلی در ولسوالی را ratcheted تا نظارت. در شهر بندری چیتاگونگ دیگر در معرض خطر منطقه پلیس ممنوع رویدادهای اجتماعی در رستوران ها و مراکز جامعه.

مضطرب آرام به نظر می رسد به حل و فصل در سراسر کشور اما برخی افراد مانند خانم Santona و همکاران او را انتخاب کنید برای انجام بیشتر نگران معیشت خود را. برای آنها اجتماعی فاصله است به دور از یک گزینه است. آخر هفته به معنی ساعت های شلوغ برای آنها را به عنوان مشتریان بیشتر خط به سهام تا برای یک دوره قرنطینه.

(Arun Devnath یک روزنامه نگار مستقر در داکا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی