محو خود centredness پاپ می گوید جهان

پاپ فرانسیس به نام پنج شنبه برای همبستگی جهانی در مبارزه با COVID-19 همه گیر و اقتصادی آن خرید اینترنتی, اصرار آرامش از تحریم های بین المللی بدهی برای کشورهای فقیر و بس در همه تضاد است. او همچنین هشدار داد اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است که آن را در معرض خطر سقوط اگر آن را قبول ندارند چگونه برای کمک به این منطقه بهبود می یابند.

همچنین بخوانید: Coronavirus | اروپا تلفات عبور 75,000 در گریم روز عید پاک

پاپ عید پاک “Urbi et Orbi” (به شهر و جهان) پیام تحویل از خالی کلیسای سنت پیتر بود که تا کنون خود را اغلب با فشار دادن و سیاسی پس از انتخابات خود را در سال 2013.

گفت: پیام این سال را “عید پاک از تنهایی” باید “سرایت امید” او را نشانه رفته ستایش, در, پزشکان, پرستاران و دیگران خطر جان خود را برای نجات دیگران مورد ستایش قرار داد و کسانی که در تلاش برای حفظ خدمات ضروری در حال اجرا است.

“این یک زمان است برای بی تفاوتی به این دلیل که کل جهان رنج می برد و نیاز به ایران در مواجهه با این بیماری همه گیر” او گفت در این پیام تقریبا به طور کامل اختصاص داده شده به همه گیر اثرات شخصی و روابط بین المللی. “بی تفاوتی خود centredness را بدست آورد و فراموشی نیست کلمات ما می خواهیم به شنیدن در این زمان. ما می خواهم به ممنوعیت این کلمات برای همیشه!”

اقدام جمعی مورد نیاز

پاپ فرانسیس ابراز همدردی برای کسانی که قادر به خداحافظی به عزیزان خود را به دلیل محدودیت برای کاتولیک ها که نتوانسته اند برای دریافت آیینهای کلیسا و برای همه کسانی که نگران آینده نامشخص. “در این هفته زندگی میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی تغییر,” او گفت:.

پاپ گفت: در حال حاضر زمان برای سیاستمداران و دولت برای جلوگیری از “خود centredness” و قاطع اقدام هماهنگ برای کمک به هر یک از دیگران’ جمعیت زندگی می کنند از طریق بحران و در نهایت از سرگیری زندگی عادی. او نیز نامیده می شود برای کاهش بدهی یا بخشش برای فقیرترین کشورهای بدون نام بردن از هر کشور.

پاپ فرانسیس ابراز نگرانی خاص برای آینده اروپا گفت: آن را حیاتی است که رقابت وجود داشته است که قبل از جنگ جهانی دوم “را بازیابند زور” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید