بارسلونا امضا مهاجم مارتین Braithwaite خارج انتقال پنجره

بارسلونا امضا کرده اند دانمارک مهاجم مارتین Braithwaite از همکار لالیگا طرف لگنس برای €18 میلیون ($19.43 میلیون) پس از دریافت مجوز از لیگ سازماندهی بدن برای به دست آوردن یک بازیکن در خارج از پنجره انتقال.

اسپانیایی قهرمانان اروپا در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه به آنها پرداخت کرده و این بازیکن را انتشار بند و او را از پیوستن به این باشگاه تا ژوئن سال 2024 با خرید بند از 300 میلیون یورو است.

28 ساله که شش گل لیگ گل در 21 شروع می شود برای لگنس این فصل را به طور رسمی پرده برداری کرد در نیوکمپ بعد در روز پنج شنبه.

بارسا تصمیم به ثبت نام یک مهاجم در نقل و انتقالات ژانویه پس از لوئیس سوارز رد شد برای چهار ماه پس از عمل جراحی زانو است اما نیاز به مهاجم دیگر پس از فرانسه, بین المللی عثمان Dembele پاره همسترینگ خود را.

Dembele رد شد به مدت شش ماه پس از عمل جراحی در اوایل این ماه و بر خلاف دیگر عمده اروپا لیگ باشگاه های اسپانیا هستند مجاز به ثبت نام یک بازیکن در خارج از پنجره انتقال تحت شرایط خاص.

لگنس که دوم پایین در لالیگا مجبور شده اند به بخشی از راه را با دو کلید اعتصاب کنندگان پس از شروع سال پس از Youssef En-Nesyri چپ در ژانویه هنگامی که سویا و پرداخت 20 میلیون یورو-release clause.

مدیر اجرایی مارتین اورتگا به شدت مورد انتقاد حکومت را ترک کرده است که سمت خود را بدون خود بهترین گلزن در نبرد خود را در برابر سقوط.

“ما معتقدیم این قانون عادلانه نیست و بارسلونا از آن بهره برده اند در حالی که لگنس آسیب شده است ، ما می خواهیم برای بالا بردن صدای ما از آنجا که ما در یک وضعیت جدی و دچار بسیاری از آسیب,” او گفت.

“ما نمی توانیم درک حاکم است که اجازه می دهد تا یک باشگاه است که دارای یک مجروح بازیکن برای انجام یک عملیات مانند این به طور یک جانبه و انتقال مشکل خود را به یکی دیگر از باشگاه است.”

اما او گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با Braithwaite یا بارسلونا.

“بارسلونا باید به درستی عمل کرده آنها به ما گفت که روز دوشنبه از نیت خود را و تنها راه برای رسیدن او به پرداخت بند,” او اضافه شده است.

“ما می خواهیم برای تشکر از این بازیکن شده است که حرفه ای تا زمانی که او را ترک باشگاه و که انجام شده است به خوبی برای ما است.”

Braithwaite شروع کار خود را با کرون طرف Esbjerg بعد حرکت به لیگ دسته 1 باشگاه تولوز و سپس فارسی ساز و برگ میدلزبورو نیز بازی در وام برای Girondins Bordeaux.

او ساخته شده است که 39 ظاهر برای دانمارک از جمله چهار بازی در جام جهانی 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>