بارسلونا طول می کشد بیش از لیگ اسپانیا منجر مادرید پس از از دست دادن

بارسلونا طرفداران اعتراض رئيس جمهور باشگاه جوزپ Bartomeu نیز به دلیل تشویق به لیونل مسی چهار گل به ثمر رساند و این تیم رفت و برگشت در بالای لیگ اسپانیا در روز شنبه.

Bartomeu شد jeered توسط بخشی از جمعیت در Camp Nou. طرفداران که او نیز خواستار استعفای خود نشده اند با دولت در میان یکی از این باشگاه را بدترین بحران سازمانی که شامل یک بحث مربیگری تغییر و درگیری بین بازیکنان و مدیران باشگاه.

مسی شده است یکی از کسانی که انتقاد از مقامات باشگاه اما در روز شنبه او خود قدیمی خود را به عنوان او ریخت و چهار گل گذشته ایبر در 5-0 تار و مار.

همراه با رئال مادرید باخت به لوانته 1-0 و بارسلونا را دو نقطه سرب از لیگ را به خود کلاسیکو آخر هفته آینده در سانتیاگو Bernabşu ورزشگاه.

قبل از کلاسیکو بارسلونا و رئال مادرید باید دور-از-16 بازی در لیگ قهرمانان اروپا — بارسلونا بازديد ناپولی در روز سه شنبه و رئال مادرید میزبان منچستر سیتی در روز چهارشنبه.

مسی led بارسلونا به پیروزی با یک کلاه ترفند در 40 دقیقه و دیگری هدف نزدیک تمام وقت پایان دادن به چهار بازی بدون گل خط مشخص شده است که بدترین اجرا در شش سال در لیگ اسپانیا.

آرتور همچنین گل برای بارسلونا پس از یک کمک از debuting مهاجم مارتین Braithwaite.

“ما نیاز به یک بازی شبیه به این که ما همه چیز هست و همه چیز رفت و راه ما” سرمربی بارسلونا Quique Setişn گفت.

این هفتمین بار مسی به ثمر رساند و چهار گل یا بیشتر در یک بازی با بارسلونا.

ایبر توییتی — “همه ما می توانید انجام دهید این است که به شما ایستاده (در) تیم مسی”

یکی دیگر از رئال مادرید تلو تلو خوردن

رئال مادرید تلف مسلط عملکرد در برابر اواسط جدول لوانته.

لوکا مودریچ و کریم بنزما رفت و در یک موقعیت در نیمه دوم اما بنزما از دست رفته گسترده و خطر شات ذخیره شد. بنزما لوکاس Vŕzquez و لوکا مودریچ در حال حاضر از دست رفته شانس خوبی در نیمه اول در سیوداد د والنسیا ورزشگاه.

“ما نمی توانیم به عقب نگاه کن” مادرید مربی زیدان گفت. “ما در حال رفتن را از طریق یک لحظه دشوار از دست داشتن پنج امتیاز در دو بازی. ما می دانیم که همه چیز را بر روی خط برای ما این هفته بعدی. ما باید برای نگه داشتن سر ما بالا نگه داشتن جنگ به سعی کنید برای غلبه بر این لحظه بد.”

“این به نظر نمی آید خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که این بازیکن بود و انتظار می رود به انجام آزمون در روز یکشنبه.

Josş لوئیس مورالس به ثمر رساند 79 دقیقه ای برنده قدرتمند چپ پا شوت از داخل محوطه ضربه زدن به گوشه بالا و مادرید تیبو کورتوا دروازه بان.

لوانته برنده شده بود تنها یکی از آن گذشته 14 بازی لیگ برابر رئال مادرید. لوانته نقل مکان کرد و به جای 10 با برنده دوم آن در سه بازی.

لیگ قهرمانان نبرد

رئال سوسیداد روت والنسیا 3-0 به پرش از هشتم تا چهارم در جدول رده بندی گرفتن یک مدرک نقطه برای لیگ قهرمانان.

این پنجمین winless بازی برای والنسیا که روز چهارشنبه روت شد با آتالانتا 4-1 در پا برای اولین بار از دور 16 از لیگ قهرمانان.

والنسیا کاهش یافته و به مکان هشتم دو امتیاز پشت سر جامعه.

آسپاس heroics

مهاجم Iago Aspas به ثمر رساند در نیمه دوم به 10-مرد Celta Vigo حیاتی 1-0 پیروزی بر سقوط رقیب لگنس.

میزبان برنده با وجود بازی بیشتر از بازی با 10 مردان به دلیل کارت قرمز مستقیم نشان داده شده است به کرواتی هافبک Filip Bradaric برای یک ناپاک در 21.

آن لگنس’ بازی برای اولین بار پس از از دست دادن Braithwaite به بارسلونا. متوسط باشگاه از جنوب مادرید بود و نه اجازه داده می شود به جای او خارج انتقال پنجره. بارسلونا توانست به امضای به دلیل مصدومیت به عثمان Dembele.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>